akmens un koka sētas tvora.lvJa kāro ierobežot savu māju un tai piederošo teritoriju, ierobežo to ar efektīvu žogu.  Žogus izgatavo precīzi pēc individuāla pasūtījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu piedāvājumā un pēc lieluma pārveidojami individuālajām vēlmēm.

Plašu teritoriju ierobežošanai praktizē koka žogu risinājumu. Koka žogu pielāgošanā var izraudzīties: -vienpusējo vai divpusējo dēlīšu pārklājumu;-horizontālu vai vertikālus fasādes dēļu risinājuma posmus. Koka sētas konstruēšanai tiek lietoti priedes koku dēļi, kurus efektīvi apstrādā ar īpašu pārklājumu. Tā pasargā sētu no kaitēkļiem, atmosfēras iedarbības un aizsargā pret ūdens absorbēšanos.

Ja ir vēlme pēc masīva žoga, tad vislabākais izpildījums būs skandināvu stilā – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā izmanto mmetāliskas konstrukcijas, kas tiek piepildītas ar akmeņiem. Tādi žogu risinājumi pieejami visos lielumos un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Moduļu sētas – vizuāli estētiski un fundamentāli

Izvēloties moduļu žogus, saņemsiet ilgtermiņa priekšrocības. Moduļu žogu konstrukcijām ir pieņemams vizuālais izskats, konstrukcijas ir ilgstoši noturīgas un ar ilgu kalpošanas periodu. Moduļu sētu izgatavošanā izmanto plātņu Aluzinic dēļus, kuri tiek apstrādāti ar īpašu materiāla pārklājumu. Pārklājums materiālu padara korozijizturīgu, šādi nodrošinot ilglaicīgu estētisku izskatu. Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, ilgu kalpošanas laiku un dabīgu šķēlumu. Populārākie ir divu veidu būvniecības bloki: SU un TO bloki..

  1. TO bloku sistēmas žogi ir vizuāli efektīva detaļa dažādu būvju un ēku fasāžu celtniecībā. Dabīgais akmens šķēlums ļauj realizēt estētiskumu katrā celtniecības.
  2. Sistēmas žogi no SU blokiem ir ātri uzstādāmi un salīmējami bez būvniecības masas. Tas nozīmē – uzstādāmi bez būvniecības šuvēm.