metala setas tvora.lvLai pasargātu privāto teritoriju no svešām acīm un īstenotu privātu teritoriju, to var īstenot ar mājai un videi piestāvošu žogu.  Žogus izgatavo precīzi pēc individuāla pasūtījuma, jo tie ir ļoti lielā krāsu izvēlē un pēc izmēra adaptējami personīgajām vēlmēm.

Plašu zonu ierobežošanai izgatavo koka žogu risinājumu. Koka žogu izgatavošanā var izraudzīties: -vienpusējo vai divpusējo dēlīšu pārklājumu;-guleniskus vai stateniskus fasādes koksnes dēļu novietojuma posmus. Koka žoga dēļi tiek vairākkārtīgi apstrādāti ar īpaši koksnei paredzētiem apmetumiem un antiseptiķiem, kas nodrošina žoga ilgu kalpošanas laiku, garantē augstu dilšanas izturību un koksnes slāņu izturīgumu.

Ja privātā teritorija ir maza, var realizēt fundamentālāku žoga risinājumu, kā piemēram akmens sētu no Gabioni. Akmens sētas konstrukcijas var būt kā ornamentāls elements zonā vai efektīvs izpildījums atbalsta sienai. Īstenojot ieceri par sētu no akmens konstrukcijām, var izvēlēties – ar lielākiem un mazākiem akmeņiem piepildītās metāla konstrukcijas var būt masīvi paneļi vai pamatīgi stabi starp koka dēļiem vai metāla sētas plātnēm. Akmens konstrukcijas var izgatavot vajadzīgajā izmērā gan žogam, gan arī dārza galda izpildījumā, gan piemājas teritorijas iekopšanai u.tml.

Aluzinic žogi

Moduļu un bloku žogiem ir neskaitāmas priekšrocības: konstrukcijas ilgkalpošana un izturība, skaists vizuālais izskats un liela krāsu izvēle. Žogu uzstādīšanā tiek izmantoti ar sevišķu pārklāju pārklāti Aluzinic plātņu dēļi plātņu dēļi (Aluzinic), kam piemīt augstas būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Izvēloties moduļu žogu, pasūtītājs var izraudzīties vienpusējo vai divpusējo plāņu pildījumu ar konkrētu atstarpēm . Bloku žogu celtniecībā tiek lietoti dabīgā šķēluma, granīta piedevas būvniecības – TO un SU – bloku sistēmas.

*SU žoga celtniecības blokiem ir liela krāsas tonējumu sortiments un efektīva virsmas faktūra. Tie ir ērti montējami, kas sniegs iespēju ātrā laikā uzstādīt teritoriju ierobežojošu sētu. Lielākā priekšrocība – nav nepieciešamas šuves.

*TO celtniecības blokus var lietot kā apdares materiālu namu fasādēm, žogu būvniecībā, ekas cokola stāviem utt.

tvora.lv žogi, sētas, dzīvžogi