ātrie kredītiSituācijās, kad ātri nepieciešama nauda, par labu atbildi var kļūt ātrie kredīti, ko vienkārši var noformēt internetā. Ātrie kredīti īpaši noderīgs īstermiņa finansiālu grūtību situācijā, kad līdz algas dienai vēl jāgaida. Šobrīd, kad kredītu piedāvājums ir daudzveidīgs, būtiski izvēlēties tādu aizdevēju, pie kura pieejams labs aizdevums. Viens no novērtētākajiem aizdevējiem ir Kredits365. Kredits365 piedāvājumā vienkārši piesakāms ātrais kredīts – labs aizdevums .

Kredits365 – kredīti internetā, kas noderēs dažādās situācijās. Kredīts pie šī aizdevēja pirmajā kredīta noformēšanas reizē pieejams līdz 300 EUR apmērā, aizņemoties otro un nākamās reizes, kredīts tiek piešķirts līdz 400 EUR apmērā. Šie kredīti internetā pieejami uz 30 dienām, kas ir pietiekams laiks, lai kredīts tiktu atmaksāts. Nepieciešamības gadījumā, ja ātrais kredīts nevar tikt atmaksāts sākotnēji plānotā laikā, termiņu var pagarināt. Jāņem gan vērā, ka tas ir par maksu.

KREDĪTA NOFORMĒŠANAS NOTEIKUMI

Ātrais aizdevums pie Kredits365 ērti noformējams ikvienā diennakts laikā. Lai to izdarītu, vispirms jāreģistrējaskredītdevēja mājaslapā un jānorāda vēlamā aizdevuma summa un atmaksas termiņš. Jāatceras, ka pieteikums tiks izskatīts un ātrais aizdevums izsniegts kredītdevēja darba laikā, kas ir darba dienās no 8:30 līdz 20:00 un brīvdienās no 11:00 līdz 16:00. Ja kredītam pieteiksies darba laikā, tas tiks izskatīts ātri un pozitīva lēmuma gadījumā ātrais aizdevums norādītajā bankas kontā tiek ieskaitīts 15 minūtēs. Ja aizdevumam pieteiksies ārpus aizdevēja darba laika, pieteikums tiks izskatīts un ātrais kredīts izsniegts aizdevēja darba laika pirmajās minūtēs.

 PIEDĀVĀJUMĀ ARĪ SMS KREDĪTS

Reģistrētiem lietotājiem, kuri jau ir izmantojuši pakalpojumu – kredīti internetā, tiek piedāvāts vēl viens Kredits365 pakalpojums – SMS kredīts. SMS kredīts piesakāmsar vienas īsziņas palīdzību. Sevišķi noderīgs SMS kredīts ir brīvdienās vai ceļojuma laikā.

Kredits365 – labs aizdevums ikvienam! Aizdevēja mājas lapa veidota tā, lai nodrošinātu visu nepieciešamo informāciju  pakalpojumu izmantošanai. Kredits365 lieto mūsdienīgus tehnoloģiskos risinājumus, lai nodrošinātu interneta kredītu izsniegšanas procesu. Tādā veidā ātrie kredīti noformējami viegli un ērti.

Klientu ērtībām aizdevēja konti atvērti vairākās bankās – Swedbank, SEB banka un Citadele. Ātrais aizdevums šo banku klientiem pieejams visātrāk. Taču, ja esi citas bankas klients, arī tad ir pieejams ātrais kredīts, tikai nauda tiks ieskaitīta nedaudz lēnāk.

AIZŅEMIES ATBILDĪGI

Kredits365 – labs aizdevums ikvienam, kurš vēlas aizņemties ātri un izdevīgi – ātrie kredīti un SMS kredīti palīdzēs tad, kad nauda nepieciešama uzreiz. Ātrais kredīts pie šī aizdevēja ļaus īstenot dažādus plānus, taču jāņem vērā, ka kredīti internetā, tāpat kā jebkurš cits kredīts, ir nopietns solis. Noformē to tikai gadījumā, ja zini, ka varēsi to atmaksāt.