ātrais kredīts bez procentiemJa Tev nepieciešami naudas līdzekļi, izvēlies ātro kredītu, ko piedāvā SMSCredit.lv. Tā ir lieliska iespēja saņemt īstermiņa aizdevumu ātri, vienkārši un izdevīgi! SMSCredit sevi pierādījis kā uzticamu aizdevēju, tādēļ, ja arī arī Tu vēlies būt drošs par savu finansiālo stāvokli, ienāc SMSCredit.lv un piesaki savu aizdevumu!

SMSCredit klientiem piedāvā naudas kredītus, ko pieteikt un saņemt ir vienkārši un ātri. Savukārt, ja esi jaunais klients, pieejams ātrais kredīts bez procentiem. Jāpiebilst, pie SMScredit pieejams arī SMS kredīts. Lai saņemtu SMSCredit ātro kredītu ar SMS starpniecību, Tev vajadzēs nosūtīt īsziņu no tā tālruņa numura ar ko esi reģistrējies SMScredit.lv mājas lapā. Ja tavs tālruņa numurs ir mainījies, tad vispirms tev tas būs jānomaina arī lietotāja profilā. Ar vienas īsziņas palīdzību tu varēsi saņemt naudas kredītu 450 eiro apmērā. Viss, kas tev jāizdara, jānosūta īsziņa uz numuru 157, norādot nepieciešamo summu eiro, atmaksas termiņu un lietotāja profila paroli, tieši šādā secībā. Piemēram, ja vēlies aizņemties 200 eiro uz 30 dienām, tad īsziņai jāizskatās šādi: Īsziņas paraugs: EUR 200 30 pipars007. Vien pāris burti un cipari, viens mirklis un ar sava mobilā tālruņa palīdzību tu būsi pieteicis sev nepieciešamo naudas summu! Pēc pieteikuma apstiprināšanas, desmit minūšu laikā tavā bankas kontā tiks ieskaitīts SMS kredīts!

SMSCredit saviem klientiem piedāvā naudas kredītu interetā. Ātrie kredīti sniedz tev iespēju saņemt naudas līdzekļus bez ķīlas vai galvojuma. Pēc kredīta izskatīšanas jau pāris minūšu laikā tu savā bankas kontā saņemsi nepieciešamo naudas summu. Kas attiecināms uz naudas kredītu atmaksu, ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. Kredīta atmaksas pagarināšanas summa ir atkarīga no tā, cik lielu naudas summu esi aizņēmies. Jo mazāka aizdevuma summa, jo mazāka būs pagarināšanas maksa. Taču SMSCredit atgādina, ka ātrais kredīts ir tikai īslaicīgs finansiālo problēmu risinājums, tādeļ aizņemoties rūpīgi jāizvērtē arī savas iespējas aizdevumu atmaksāt laikā.

Jautājumu gadījumā, sazinies ar SMSCredit.lvapkalpojošo personālu. Neskaidrību gadījumā sazinies ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālruni 67 333 990, rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv vai čatā, ko atradīsi SMScredit.lv mājas lapā. Atceries, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.