īstermiņa kredīts smscreditNepieciešams naudas īstermiņa kredīts? Nevēlies tērēt daudz laika aizpildot visas nepieciešamās formalitātes, kā piemēram, galvotāju vai ķīla? Izvēlies SMSCredit.lv piedāvātos pakalpojumus! Mūsdienās, aizvien vairāk cilvēku izvēlas aizņemties tieši ātros kredītus. Viens no iecienītākajiem kredītu devējiem ir tieši SMSCredit.lv.

Naudas kredīti ir paredzēti steidzamu finansiālo problēmu risināšanai. Lai saņemtu īstermiņa kredītu nav nepieciešams ne galvotājs, ne izraksts no darba vietas un pat ne ķīla Šādas vienkāršas formalitātes ir viena no lielākajiem priekšrocībām izvēloties tieši īstermiņa kredītu. Ja esi izlēmis aizņemties naudu no SMSCredit.lv, tad Tev jāievēro 3 vienkārši nosacījumi. Lai tu varētu saņemt naudas kredītu, Tev ir jābūt 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam. Ja pirmais kritērijs atbilst Tev, tad otrkārt, Tev nedrīkst būt kavēti vai neatmaksāti citi kredīti.

Kredīts no SMSCredit.lv ir tiešām ātri noformējams, turklāt, internetā. Ja Tev šis būs pirmais īstermiņa kredīts no SMSCredit.lv, tad Tev jāzina, ka vispirms Tev jāreģistrējas mājas lapā, lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. Veiksmīgas reģistrācijas gadījumā, Tev būs jāapstiprina savs profils un atliks vien pieteikties aizdevumam! SMSCredit.lv saviem klientiem pirmo aizdevumu izsniedz līdz 300 eiro, savukārt, aizņemoties atkārtoti, kredītlimits palielināsies līdz 425 eiro, ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja Tu esi jauns klients, SMSCredit.lv Tev dos iespēju pirmo kredītu saņemt bez maksas! Tas nozīmē, ka atdot vajadzēs tikpat, cik aizņēmies.

Ņem vērā, ka atkārtotais aizdevums vairs nebūs bez maksas! Savukārt, ja aizņēmumu veiksi jau atkārtoti, naudas līdzekļus Tu varēsi saņemt jau līdz 425 eiro, turklāt, pieprasījumu varēsi veikt ar īsziņas palīdzību. Par SMS kredītu to sauc tādēļ, ka to aizņemties ir vienkārši un ātri, ar īsziņas palīdzību. Tieši SMS kredīts ir viens no pieprasītākajiem kredītu veidiem, ko izvēlas cilvēki, kam nepieciešams pēc iespējas ātrāk saņemt naudas līdzekļus. Tev atliks tikai nosūtīt īsziņu no sava reģistrētā telefona numura un vajadzīgā naudas summa Tavā kontā ienāks 10 minūšu laikā! Ja izlemsi par labu naudas kredīta saņemšanai ar īsziņas palīdzību, tad Tev jāatceras, ka šī iespēja būs pieejama tikai tad, ja aizņemsies vismaz otro reizi, kā arī, īsziņas pieteikums tiks apstiprināts tikai tad, ja īsziņu sūtīsi no tā telefona numura ar ko esi reģistrējies SMSCredit.lv mājas lapā. Sūtot īsziņu, Tev ekrāna lodziņā jāsastāda šāda kombinācija: EUR summa termiņš parole, lai vienkāršāk saprast, apskati īsziņas paraugu: EUR 200 30 pipars007.

Ja kredītu atmaksāt vari ātrāk, tad arī to Tu vari darīt, savukārt, ja dažādu iemeslu dēļ maksājumu nevari veikt un to nākas atlikt, SMSCredit.lv piedāvā iespēju kredīta maksājumu atlikt jeb pagarināt. SMSCredit.lv saviem klientiem piedāvā iespēju pagarināt atmaksas termiņu par atbilstošu summu. Jo mazāks aizdevums, jo mazāka būs pagarināšanas maksa.

Ja Tev rodas kādi jautājumi, sazinies ar SMSCredit.lv klientu apkalpošanas speciālistiem! Sazināties ar SMScredit.lv klientu apkalpošanas centru Tu vari, zvanot uz 67 333 990. Svarīgi atcerēties, ka SMSCredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7:00 līdz 24:00.