Tikai 15 km no Rīgas sirds atrodas viesnīca Baltvilla, kuras sortimentā ir ne vien augstas klases viesnīca, bet arī smalks restorāns, konferenču zāle un arī SPA procedūras. Viesnīca var piedāvāt arī īpaši romantisku relaksāciju pārīšiem, jo šeit ir gan numuri ar gleznainu skatu, gan spa diviem.

Viesnīca Baltvilla ir piemērota visdažādākajām vēlmēm, tāpēc, ka viesnīca piedāvās gan parastos numuriņus, gan luksus klases numurus romantikas pilnām SPA procedūrām, gan biznesa klases klientiem. Bonusā tam viesnīca Baltvilla būs pretīmnākoša katram apmeklētājam – viesnīca var piedāvāt numurus, kas būs pieejami ratiņkrāslos. Pat tādā gadījumā, ja plānojat izbaudīt SPA atpūtas brīvdienas, bet nav kurā vietā atdot pieskatīt mājdzīvniekus, viesnīca Baltvilla par papildus cenu tos ļaus ņemt līdz uz Jūsu numuriņu.

SPA ATPŪTA DIVIEM – PAKALPOJUMS ROMANTIKAS MĪĻOTĀJIEM

Tad, ja ir vajadzīgs atgūties no sadzīves rutīnas, būs noderīgas iedvesmojošas SPA procedūras. Viesnīcas Baltvilla SPA būs ļoti piemērots baudīšanai SPA diviem. Viesnīcas baltvilla SPA salonā varēs nobaudīt SPA rituālu procedūras vienlaicīgi SPA diviem klientiem, pēc īpašas sarunāšanas pieejams arī SPA četriem. Papildu SPA, viesnīcas piedāvājumā ir arī labs restorāns ar relaksējošu skatu uz ezeru.

Vairāk uzzini- https://www.baltvilla.lv/viesnica/spa/!

RESTORĀNS AR LIELISKU SKATU UZ EZERU

Pēc tam, kad būsiet nobaudījuši SPA diviem, Jums noteikti jāapskata restorāns, kur varēsiet nobaudīt vakariņas. Viesnīcas Baltvilla restorāns Jūs pārsteigs ar gardām maltītēm no vienmēr svaigiem produktiem. Šis restorāns ir atšķirīgs arī ar to, ka restorāns savu darbu veic draudzīga šefpavāra vadībā, kurš garantē, ka restorāns spēj nepārtraukti sniegt neatkārtojamas, augstas kvalitātes vakariņas.

IZĪRĒTA TIEK ARĪ KONFERENČU ZĀLE

Pat tādā gadījumā, ja Jums vajadzīga viesnīca, kur ir moderna konferenču zāle, viesnīca Baltvilla būs lieliska izvēle. Pie tam Baltvilla kompleksā ir ne tik vien viena konferenču zāle, bet pilnīgi trīs atšķirīgas ietilpības zāles. Tieši Jūsu vēlmēm konferenču zāle tiks aprīkota ar it visu nepieciešamo, lai Jūsu uzņēmuma seminārs būtu izdevies.