Gadījumā, ja Jūs vēlaties atpūsties un Jums ir nepieciešama patīkama viesnīca, kur būs gan restorāns, gan SPA procedūras un arī moderna konferenču zāle. Laba izvēle ir viesnīca Baltvilla, jo tā piedāvā atpūtu brīnišķīgā vietā netālu no Rīgas.

Viesnīca Baltvilla ir piemērota visādām vajadzībām, jo viesnīca nodrošina gan parastos numuriņus, gan luksus klases numuriņus romantikas pilnām SPA nogalēm, gan biznesa klientiem. Bonusā tam viesnīca Baltvilla ir pretīmnākoša ikvienam klientam – viesnīca var piedāvāt numuriņus, kam būs iespējams piekļūt ratiņkrāslos. Pat tad, ja gribētu pavadīt SPA nedēļas nogalē, bet Jums nav kur atstāt mājdzīvniekus, viesnīca Baltvilla par papildu maksu atļaus tiem uzturēties Jūsu numurā.

Vairāk par konferenču telpām- https://www.baltvilla.lv/konferences/telpas/!

SPA DIVIEM SNIEGS JAUNU PIESKĀRIENU JŪSU ATTIECĪBĀM

Lai ieviestu kārtību prātā un kļūtu veselāks, noderēs nomierinošas SPA procedūras. Baltvilla SPA ir ļoti atbilstošs baudīšanai SPA diviem. Viesnīcas baltvilla salonā varēs izbaudīt SPA rituālu masāžas vienlaicīgi SPA diviem klientiem, pēc atsavišķas sarunāšanas saņemams arī SPA četriem. Papildu SPA, viesnīcas piedāvājumā būs arī labs restorāns ar nomierinošu skatu uz Baltezeru.

JŪS SPĒS IEPRIECINĀT ARĪ BALTVILLA RESTORĀNS

Un pēc SPA diviem nobaudīšanas, vajadzīgs tāpat arī kvalitatīvs restorāns, kas radīs baudu garša kārpiņām. Viesnīcā Baltvilla būs atrodams tāpat arī restorāns, kur vienmēr ir pieejamas pusdienas no svaigiem produktiem un izbaudāms lielisks skats uz Baltezeru. Restorāns piedāvās garšīgus Vidusjūras reģiona gardumus tepat galvaspilsētas tuvumā, tāpēc, ka šis konkrētais restorāns strādā šefpavāra, kurš dzimis Itālijā, vadībā. Viesnīcas altvilla restorāns ir lieliska vieta, kur nobaudīt maltīti kopā ar mīļoto, radiem vai draugiem!

IZĪRĒTA TIEK ARĪ KONFERENČU ZĀLE

Arī tad, ja Jums nepieciešama viesnīca, kurā būs pilna servisa konferenču zāle, viesnīca Baltvilla būs laba vieta. Bez tam Baltvilla piedāvājumā ir ne vien 1 konferenču zāle, bet pilnīgi trīs atšķirīgas ietilpības konferenču zāles. Jūsu vēlmēm konferenču zāle tiks iekārtota īpaši konkrētā pasākuma vajadzībām.