Rūpējoties par pašiem mazākajiem, sākotnēji mēs domājam par drošību un tikai pēc tam – par prasmju pilnveidošanu. Mūsdienās bērnu gultas, bērnu rati un spēles bērniem tiek izgatavotas no augstvērtīgiem izejmateriāliem un tie ir atbilstoši augstākajiem drošības principiem. Piemēram, liela izmēra LEGO klucīši novērsīs aizrīšanās risku. Jāatcerās, ka virtuvē bērni pavada daudz laika, tādēļ indukcijas plītis ir laba alternatīva klasiskajām gāzes plītīm.

Modernas indukcijas plītis veicinās lielāku drošību gan bērniem, gan pieaugušajiem

Lai pagatavotu gardas pusdienas katrā virtuvē neiztrūkstošs elements ir izcila gatavošanas virsma. Gatavošanas jomā indukcijas plītis ir radījušas patīkamas pārmaiņas, jo nu katram ir iespēja ne tikai ātri, bet arī ekonomiski radīt neaizmirstamu maltīti. Indukcijas plītis ir rīks, kuru darbības pamatā ir svārstības elektromagnētiskajā laukā, kas tiek pārveidotas karstuma vilnī. Indukcijas plītis ir ieteicama izvēle, ja vēlaties:

  • Vienmēr gatavot ergonomiski un ekonomiski;
  • Viegli un bez piepūles veikt tīšanu pēc gatavošanas;
  • Papildināt virtuvi ar praktisku un estētisku elementu.

Dabīgo izejmateriālu bērnu gultas un stilīgi bērnu rati Jūsu mazulim nodrošinās jaunu komforta līmeni

Komforts ir svarīga gan pieaugušajiem, gan bērniem. Psihologi iesaka par to rūpēties jau sākot ar agru bērnību. To paveikt ir elementāri, rūpējoties, ka bērnu rati ir droši un ērti, bet bērnu gultas – aprīkotas ar polsterētām vai sāniem. Bērnu rati ir jāizvēlas tādi, kas ir ar neslīdošiem riteņiem, bet bērnu gultas – ar šūpošanas iespēju, jo sekmēs ātrāku bērna iemigšanu. Bērnu gultas un bērnu rati jāsarūpē tādi, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, ir ērti lietošanā un aizņem maz vietas.

Spēles bērniem, piemēram, LEGO, ir teicams veids, kā pilnveidot viņu radošās spējas un telpiskās domāšanas prasmes. Dažādie LEGO konstruktoru veidi attīsta gan pirkstu motoriku, gan telpiskās prasmes. LEGO nav tikai parastas spēles bērniem – tas ir labs mācību līdzeklis gan bērnudārzā un skolā, gan mūžizglītībā. Senioru izglītībā LEGO noder visdažādāko komandas veidošanas aktivitāšu īstenošanā, Bet skolā LEGO veicinās skolēnu fizikas vai matemātiskās iemaņas. Spēles bērniem palīdzēs raisīt sadarbības iekmaņas, piemēram, daloties ar LEGO kauliņiem vai priekā par uzbūvēto.

Dariet mājas soli ērtāku ar precēm no 1a.lv plašā piedāvājuma! Te katram klientam plašā sortimentā ir pieejamas loģisko domāšanu pilnveidojošas spēles bērniem, ekonomiskas indukcijas plītis, bērnu gultas, LEGO un bērnu rati! Ieskatieties www.1a.lv un veiciet pasūtījumu jau tagad! <h2>