Jūs atminaties, kad gājāt uz vidusskolu? Tajā dzīves periodā fitnesa klubi ir salīdzinoši nepopulārāka vieta, kuru apmeklē jaunieši, jo visbiežāk skolas, kā obligātus priekšmetus, iekļāva arī sporta nodarbības vismaz 2 – 3 reizes nedēļā.

Pulksteņa rādītāji nestāv uz vietas un laiki iet uz priekšu – iepriekš minētās sporta stundas vairs nav pieejamas, un lai saglabātu sevi formā un parūpētos par veselīgu dzīvesveidu, par labu var izrādīties fitnesa klubi. Vietas, kur saņemsiet vairākus fitnesa trenažierus un profesionālus pasniedzējus, kuri nodrošina ievērojamu klāstu ar sporta nodarbībām, kas specializētas dažādām muskuļu grupām un veselību ietekmējošām vajadzībām. Šodien treniņi pieejami jekbādos laikapstākļos un sezonās, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot, ir, cik bieži sportosiet? Šobrīd pieejams labiekārtots sporta klubs Teikā- http://www.vfabrika.lv/!

ĀBOLS IK DIENAS VAI 7 ĀBOLI NEDĒĻAS NOGALĒ?

Citējot Jim Rohn, “An apple a day takes the doctor away” jeb viens ābols dienā nodrošinās Jūsu veselību, lai nebūtu jāapmeklē ārsts. Diemžēl, par veselības uzturēšanai līdz regularitāte, nevis apēsto augļu apjoms nedēļas pēdējā dienā. Tieši tas pats ir ar fiziskām aktivitātēm. Fitnesa klubi ir iestādes ar vienu no ilgākajiem darbalaikiem, kas ir izstiepti no agriem rītiem līdz vēliem vakariem, lai cilvēkiem būtu iespēja regulāri trennēties. Atšķirībā no sportošanas brīvdabā, fitnesa klubi ietver elektrību, telpu apkuri, trenneru atalgošanu un citas izmaksas, kas nozīmē konkrētu pakalpojuma maksu, kas būs zemāka, ja tiks nopirkts sporta kluba abonements. Kāpēc? Jo fitnesa klubi parasti parūpējas, lai sporta kluba abonements, ja sportojat vairākkārt nedēļā, Jums galu galā izrādās ievērojami izdevīgāks nekā, ja sporta klubs tiek apmeklēts tikai pāris reizes mēneša ietvaros. Tas ir efektīvs arī no citas perspektīvas. Tā kā sporta kluba abonements ir jāgiedājās tikai vienu reizi uz izvēlēto periodu, kad tiks apmeklēts fintesa centrs, tad tas Jūs motivēs trennēties pēc iespējas regulārāk, kas izveidosies par veselīgu rutīnu Jūsu ķermenim, kā arī tādā veidā samazināsies summa, ko maksājiet par katru apmeklējuma reizi. Tātad, atliek tikai izvēlēties iestādi, kuru apmeklēt.

VAI ZINĀT PAR SPORTA CENTRU VEF FABRIKAS ĒKĀ?

Veselības Fabrika ir sporta klubs Teikā ne tikai pieredzējušiem atlētiem, bet arī jaunajiem censoņiem. Veselības Fabrika ir bāzēta leģendārajā VEF fabrikas ēkā, līdz ar to šis sporta klubs Teikā izceļas ar īpašu atmosfēru. Pateicoties plašajām telpām un efektīvai ventilēšanas sistēmai, fitnesa centrs Veselības Fabrika atšķiras ar īpaši svaigo gaisu, jo sporta klubs ir grūtāk pieelpojams. Sporta klubs Teikā “Veselības Fabrika” ir atvērts katru darba dienu laikā no 7:00 līdz 22:00 un brīvdienās fitnesa centrs darbojas no 09:00 līdz 21:00. Fitnesa centrs atrodas Rīgā, Brīvības gatvē 214M, trešajā stāvā. Veselības Fabrika piedāvājums ietver gan nodarbības grupās, gan personāltreniņus. Lai iepazītos ar pakalpojumu klāstu, apmeklējiet uzņēmuma mājaslapu www.vafbrika.lv. Ja gribat pieteikties nodarbībām vai rodas papildus jautājumi, fitnesa centrs tā darba laikā ir aizsniedzams pa tel.nr. 67887188, 27887188 vai, rakstot uz info@vfabrika.lv.