SMS kredīti smscreditĀtri nepieciešama nauda? Šo problēmu atrisinās SMScredit.lv – ērtākais un ātrākais aizdevums Latvijā!

 Šis uzņēmums ir vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs Latvijā ar starptautisku pieredzi un ļoti lielu klientu loku. Te iespējams aizņemties jebkādu naudas summu no 5 – 425 EUR, uz jebkādu termiņu no 1 – 30 dienām.

Ātrie kredīti ir ļoti izplatīts paņēmiens īstermiņa finansiālu vajadzību atrisināšanai, jo piereģistrēšanās un aizdevuma noformēšana notiek interneta vidē. Kas ļauj klientam ietaupīt laiku un naudu ceļam, apmeklējot kredītiestādes filiāli, kā arī saņemt naudu patiešām īsā laikā. SMScredit.lv tas iespējams 10 minūšu laikā (98% gadījumu). Mobilās tehnoloģijas kreditēšanā sniedz iespēju aizņemties ātro kredītu, vienkārši nosūtot SMS (īsziņu).

SMS kredīts saņemams itin visur mūsu valstī, kur darbojas mobilais telefons vai internets.Jāpiemin, ka SMS kredīti pieejami sākot ar otro aizņemšanās reizi.Ir jāizdara tikai 3 pavisam vienkārši soļi – piereģistrējies, izvēloties iecerēto kredīta summu un atgriešanas termiņu, apstiprini izveidoto profilu – un īsā laikā nauda būs ieskaitīta Tavā norādītajā kontā! Izvēloties kredītu internetā, reģistrējies tikai vienu reizi, kas paņems tikai pāris minūtes! Nepieciešamo informāciju aizdevējam vari nodot vai nu piezvanot vai nosūtot īsziņu . Uzticību raisošs aspekts ir tas, ka pirmais kredīts ir saņemams bez maksas! Atdod precīzi tik, cik aizņēmies! Nekādas komisijas maksas, nekādu procentu maksājumu!

Ja nepieciešams ātrais aizdevums, ir dažādi iemesli, kāpēc īstermiņa kredīta ņemšanai izmantot tieši SMScredit. SMScredit.lv pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu iespējams daudz lētāk kā pie citiem ātro kredītu sniedzējiem. Starp citu svētkos un dzimšanas dienā SMScredit.lv sniedz atlaides aizdevuma komisijas maksai līdz pat 100 procentiem! Lojalitātes programmas ietvaros šī aizdevēja klientiem piešķirta iespēja saņemt jauku atlaidi aizdevuma komisijas maksai līdz pat 20 %. Pie SMScredit.lv ir nelielas izmaksas par kredīta izmantošanu. Turklāt SMScredit.lv garantē klientu datu konfidencialitāti, drošību un saprotamus aizņemšanās nosacījumus.

Šis uzņēmums novērtē katra lēmumu izmantot konkrēti SMScredit.lv pakalpojumus un pauž pārliecību, ka klienta lēmums pieprasīt īstermiņa kredītu no SMScredit.lv ir pareiza. SMScredit.lv ir vērsts uz ilgtspējīgu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar ikvienu klientu. Ar patiesu ieinteresētību gādājot par klientu komfortu, nepārtraukti tiek veikti tehnoloģiskie uzlabojumi sistēmā, klientu vēlmju un vajadzību pētījumi, tāpat arī tiek izvērstas piedāvāto pakalpojumu klāsta iespējas.