davanuserviss.lv davanu karteMeklē pārsteidzošu dāvanu draugam, radiniekam vai kolēģim? Kā būtu ar neaizmirstamas dāvanas izvēli – piemēram, aizraujošu piedzīvojumu?


DāvanuServiss.lv ir īsts aizraujošo dāvanu eksperts, jo piedāvā simtiem piedzīvojumu dāvanu ideju visām gaumēm un visiem dzīves gadījumiem.
Ja vēlies ātrumu izbaudīt arī ziemā, kad zemi klāj sniegs, tad ļaujies šai ziemas burvībai ar sniega motociklu! Baudi ziemas priekus izbraucienos ar sniega motociklu pats vai uzdāvini šādu iespēju kādam citam! Brauciens ar sniega motociklu prieku sagādās gan vīriešiem, gan arī azartiskām braucējām – sievietēm.
Azartiskiem cilvēkiem noteikti patiks arī brauciens ar bobsleju. Jāpiemin – šī izklaide pieejama ne tikai ziemā! Vasarās tiek organizēti nobraucieni ar bobsleja kamanām, kurām pievienoti riteņi. Aizraujošs nobrauciens ar bobsleju notiekti paliks atmiņā kā viens no lieliskākajiem un jautrākajiem brīžiem dzīvē.
Vēl viena ziemai raksturīga izklaide ir izbrauciens ar kamanām. Lai visiem izbrauciena laikā būtu silti, pieejami pončo, pižiki, segas un silti cimdi. Īsti ziemīgas sajūtas raisīs tējas baudīšana meža pļavā. Tver dabas skaistos mirkļus !
DāvanuServiss.lv piedāvā lieliskas idejas svētkos – piemēram, dzimšanas dienas dāvanas. Ieskatoties īpaši izveidotājā sadaļā atradīsi pārsteigumus ikvienai gaumei, kā piemēram – ballīti uz riteņiem, braucienu ar kvadraciklu vai SPA rituālu. Atliek tikai izvēlēties !
Starp tiem, kuri rūpējas par sava organisma veselību un skaistumu, arvien populārāks kļūst kriosaunas apmeklējums. Arī šāda veida dāvanu atradīsi DāvanuServiss.lv. Kriosauna atjauno organisma dabisko bilanci, efektīvi nostiprina imunitāti , stimulē vielmaiņu un „dedzina“ taukus, ir efektīva cīņā ar celulītu un strijām, lieliski ārstē ādas slimības, ieskaitot psoriāzi.
Jāpiemin, DāvanuServiss.lv ir padomājis arī par bērniem. Meklējot dāvanas bērniem, katrs vēlas, lai atverot dāvanu, bērna acis iemirdzētos patiesā priekā ! DavanuServiss.lv daudzveidīgais piedāvājums to garantē! Šeit atradīsi dāvanas, kas pārsteigs dažāda vecuma bērnus. Sākot jau ar masāžu pašiem mazākajiem! Aktīvākiem bērniem uzdāvini izdevību izmēģināt aizraujošo kāpšanas sportu vai izbaudīt Tarzāna šķēršļu vai Mežakaķa parka lieliskos piedzīvojumus!
DāvanuServiss.lv būs pareizā vieta, ja meklē interesantas dāvanas. Izvēlies saņēmējam atbilstošāko dāvanu vai uzdāvini izvēles brīvību kopā ar kādu no DāvanuServiss.lv sagatavotajiem dāvanu komplektiem.