davanuserviss.lv davana virietimVēlies iegādāties pārsteidzošu dāvanu draugam, radiniekam vai kolēģim? Kā būtu ar neaizmirstamas dāvanas izvēli – piemēram, emocijām piesātinātu piedzīvojumu?

DāvanuServiss.lv ir īsts oriģinālo dāvanu eksperts, jo piedāvā simtiem piedzīvojumu dāvanu ideju visām gaumēm .
Patīk ātrums? Motocikli? Ja vēlies ātrumu izbaudīt arī ziemā, kad zemi klāj sniegs, tad ļaujies ziemas burvībai ar sniega motociklu! Baudi ziemas priekus izbraucienos ar sniega motociklu pats vai uzdāvini šo iespēju kādam citam! Brauciens ar sniega motociklu prieku sagādās gan vīriešiem, gan arī azartiskām sievietēm.
Vēl viens variants, kā gūt aizraujošas izjūtas – brauciens ar bobsleju! Laižoties lejā pa līkumoto Siguldas bobsleja un kamaniņu trasi, ikviens varēs izbaudīt šī olimpiskā sporta veida patieso skaistumu! Brauciens notiek kopā ar instruktoru, kurš gādās par drošību un aktivitātes kvalitāti, izbraucot sarežģītās trases virāžas. Jāpiebilst, ka bobā kopā ir paredzētas trīs vietas, tāpēc tā var būt lieliska izklaide kopā ar draugiem!
Vēl viena ziemai raksturīga izklaide ir izbrauciens ar kamanām. Īsti ziemīgas sajūtas nodrošinās tējas baudīšana meža pļavā. Tver skaistos mirkļus !
Vietnē DāvanuServiss.lv atradīsi lieliskas idejas dāvanām, kas nepieciešamas dzīves īpašajos notikumos. Piemēram, ielūkojies mājaslapas sadaļā – dzimšanas dienas dāvanas – un vairs nebūs jālauza galva, kā iepriecināt gaviļnieku! Šeit apkopotas idejas, kas piemērotas dažādām gaumēm! Ir gan daudzveidīgi aktīvās atpūtas piedāvājumi, kā braucieni ar kvadraciklu, bobsleju vai – ūdenszorbings, snovbords, slēpošana, vai pārsteidzošas un iedvesmojošas dāvanas, kā lidojums ar lidmašīnu, deltaplānu, SPA rituāli…
Ja vajadzīga dāvana kādam, kuram prieku sagādā rūpes ne tikai par skaistumu, bet arī par veselību, laba iespēja būs kriosauna. Jāpiemin, šāda dāvana noteikti patiks arī jaunajām māmiņām- kriosauna palīdz atgūt figūru pēc dzemdībām, ārstē kāju tūsku, kā arī mazina nogurumu, sekmējot organisma atjaunošanos .
Arī, ja vajadzīgas dāvanas bērniem, vērts ielūkoties DāvanuServiss.lv piedāvājumos! Bērni ir zinātkāri un labprāt dāvanā saņem ne vien rotaļlietas vai datorspēles, bet ir priecīgi arī iegūt jaunas prasmes un aizraujošu pieredzi, piemēram, apmeklēt izglītojošas ekskursijas, zīmēšanas un gleznošanas kursus. Un kur vēl braucieni ar velomobīļiem vai aizraujošā traukšanās pa rodeļu trasi…
DāvanuServiss.lv būs pareizā vieta, ja meklē interesantas dāvanas, kas neatstāj vienaldzīgu. Izvēlies piemērotāko dāvanu vai uzdāvini izvēles brīvību kopā ar kādu no DāvanuServiss.lv sagatavotajiem dāvanu komplektiem.