1a.lvNereti daudzi izvēlas iepirkties online, jo tur nopērkamās preces ir par labākām cenām nekā, piem., veikalos uz vietas. Arī preču piedāvājums ir plašāks, tajā skaitā online var iegādāties arī nesen tirgū ienākušus preču modeļus, kas ne vienmēr atrodami veikalos. Tikmēr populārākās preces, ko pircēji visbiežāk iegādājas ir sadzīves tehnika (veļas mašīnas, televizori, plītis u.c.) un datortehnika (portatīvie datori, planšetdatori).

Tā kā ik dienu mājās uzglabājam pārtiku, ledusskapis ir viena no top ierīcēm, bez kuras neiztikt. Mūsdienās nopērkami vairāku veidu ledusskapji un, ņemot vērā, ka ledusskapis ir tehnika, kas pieslēgta pie elektrības un strādā nepārtraukti, tās izvēlei ir jābūt iepriekš pārdomātai. Ledusskapji atšķiras pēc vairākiem veidiem (ar saldētavu augšā, saldētavu apakšā un side-by-side). Vairums domāti, lai atrastos vienā līmenī ar citu virtuves tehniku, bet tik pat labi tie arī var būt iebūvējamie vai īpaši lielas ietilpības ledusskapji, kas atkarīgs no virtuves izmēra. Tomēr daļa no pazīstamākajiem ledusskapju zīmoliem tirgū piedāvā ledusskapjus atšķirīgos veidos, kas izstrādāti, lai atbilstu ikviena klienta ēdiena uzglabāšanas paradumiem.

Nākošā sadzīves tehnikas prece, bez kuras neiztikt, ir veļas mašīna. Veļas mašīnu izgatavošanā izmantotās iekārtas veļas mašīnas padarījušas daudz funkcionālākas, proti, daudzi modeļi pirms mazgāšanas nosver veļas svaru un var noteikt vajadzīgo ūdens tilpumu un cikla ilgumu. Pats labākais, ka veļas mazgāšanai nav jālieto pilna slodze. Iespējams veikt mazgāšanu uz pusslodzi. Tikmēr, lietojot veļas mašīnas gudri, veļas mašīna ne tikai kalpo ilgāk, bet arī pēc patērētā ūdens un elektrības izmaksā mazāk.

Svarīga tehnika atrodas ne vien mūsu mājās, bet arī mums līdzi. Mūsdienu cilvēki kļūst aizvien mobilāki, tāpēc cilvēkiem ir būtiski, lai viss nepieciešamais vienmēr būtu rokas stiepiena attālumā. Tieši tādēļ katram, kas ceļo vai ikdienā strādā ar datoru ārpus biroja, par ierastu lietu ir kļuvuši portatīvie datori, kas tiek ražoti ļoti dažādos veidos un ar atšķirīgiem tehniskajiem lielumiem. Arī cenas ir dažādas. Viss atkarīgs no tā, kādu portatīvo datoru gribat iegādāties. Ja vajadzīgs vienkāršs modelis ar visām pamata funkcijām ikdienas izmantošanai (internetam, dokumentu apstrādei u.c.), portatīvie datori pieejami pat summā no no 200 euro! Savukārt nopietnākiem lietotājiem, kas vēlas strādāt ar apjomīgiem failiem, skatīties filmas augstā kvalitātē vai veikt sarežģītus uzdevumus, var pirkt modeļus, kas paredzēti multimedijam, spēlēm vai biznesam – ar kvalitatīviem Intel Pention, Intel Core procesoriem.

Tā kā sadzīves tehnika un datori ir pirkums uz ilgu laiku, svarīgi ir pasūtīt labas kvalitātes preci, kas arī pašam patiks. Tā kā visplašāko preču sortimentu piedāvā interneta veikali, tie ir izdevīgākā vieta pirkumiem. Bez tam, bieži vien portatīvie datori, mobilās ierīces, televizori un cita tehnika nopērkama pat 30%, 40% un 50% lētāk!