Plānojot dažādus pasākumus bieži būs nepieciešama nojumes īre, telšu noma, kā arī viesu ērtībai noderēs gāzes sildītāji terasēm. Pasākumu aprīkojuma izīrētājs Akurats.lv varēs palīdzēt šādos brīžos, tāpēc, ka uzņēmuma eksperti zinās, kas tieši var noderēt konkrētam pasākumam, kā piemēram, gaismas galdu noma vai bāra letes noma.

 

IZGAISMOT PASĀKUMU PALĪDZĒS GAISMAS GALDU NOMA

Ja vēlaties Jūsu pasākumā īpašu gaismas veidotu noskaņu, Jums būs nodeŗiga gaismas galdu noma. Gaismas galdu noma nodrošinās Jūsu organizētajam sarīkojumam mūsdienīgus, spilgtus gaismas galdus, kas īpaši atmosfēriski izskatīsies tumšās svinību vietās vai tumšajā diennakts laikā ārā. Lai padarītu vieglāku pasākuma vietas iekārtošanas procesu, tad gaismas galdu noma pie Akurats.lv būs pakalpojums, kur viss ir iekļauts – tos piegādās, izvietos un arī pēc pasākuma beigām izjauks Akurats.lv speciālisti.

Gada siltajā laikā ikkatram pasākuma veidotājam noder pieredzējusi telšu noma – uz dažiem pasākumiem pietiekama ir vienas nojumes īre, bet citas reizes nepieciešama daudzu telšu noma. Racionālas un vienlaikus elegantas nojumes īre varēs padarīt pasākumu drošu gan pret nokrišņiem, gan pārāk karstas saules. Vērsieties pie Akurats.lv gan tad, ja  Jums vajadzīga lielizmēra telšu noma, gan arī tikai vienas nojumes īre.

 

JA PASNIEGSIT KĀDUS KOKTEIĻUS, IR IESAKĀMA BĀRA LETES NOMA

Tad, ja Jūs gribēsiet Jūsu organizētajā pasākumā speciālu vietu, kurā tiks servēti dzērieni, Jums noteikti būs noderīga bāra letes noma. Bāra letes noma nodrošinās pasākumus ar viegli no moduļiem izveidojamu leti, kas no vienas puses būs balta un izgaismota, bet otrā pusē – praktiski piemērota kokteiļu gatavošanai. Pie tam bāra letes noma varēs tikt apvienota arī ar bāra krēsliem, tādējādi veidojot Jūsu pasākuma ietvaros reāla bāra sajūtu.

Vairāk uzzini- http://akurats.com/lv/aprikojums/bara-lete/

EFEKTĪVI GĀZES SILDĪTĀJI TERASĒM ATRODAMI PIE AKURATS.LV

Lai atmosfēra pasākumā būtu lieliska, ir īpaši nozīmīgi, lai tā apmeklētājiem būtu silti – to spēs nodrošināt gāzes sildītāji terasēm. Akurats.lv nodrošinātie gāzes sildītāji terasēm būs ne vien praktiski, bet arī dos lielisku akcentu pasākuma dizainam.Uzņēmuma Akurats.lv piedāvājumā būs ne tikai teltis, bāra letes un gāzes sildītāji terasēm – ar pilnīgi visu plašo piedāvājumu var iepazīties lapā www.akurats.lv!