www.akurats.comVajadzīga telts pasākumam? Uzzini, ko ņemt vērā!

Kad plāno organizēt pasākumu ārpus telpām, Tev jārēķinās ar mūsu laika apstākļiem — lietus un vējš, kā arī aukstums spēj pamatīgi izbojāt amosfēru. No šādiem ”pārsteigumiem” gan vienkārši izvairīties, ja pirms tam sagatavota atbilstoša telts. Kvalitatīva telts var pasargāt no nokrišņiem un vēja. Turklāt piedāvājums ir diezgan daudzveidīgs – neatkarīgi no tā, kāda veida un izmēra telts arī vajadzīga, to noteikti varēs piemeklēt. Turklāt, ja telts vajadzīga vien uz konkrēto pasākumu, tad izdevīgāks risinājums, iespējams, būs telts noma. Tā ir iespēja saņemt tādu risinājumu, kāds nepieciešams, turklāt telts ērti piemērojama konkrētajai vajadzībai, piemēram, pievienojot papildu elementus (grīdas u.c.) Ja vajadzīga telts un izlemts, ka vēlies to nomāt, vispirms jāieskatās piedāvājumā un jāsaprot, kurš nomas piedāvājums ir piemērots. Svarīgi, lai serviss būtu pieredzējis un spētu sniegt konsultācijas par iespējamiem risinājumiem. Tāpat jāņem vērā, ka pasūtījums jāveic laikus – tad ir lielāka iespējamība, ka saņemsi tieši to, kas nepieciešams. Un, protams, uzmanību vērts pievērst arī citiem piedāvājumiem – laba servisa piedāvājumā ne tikai telts, bet arī dažādi citi risinājumi, piemēram, apgaismes ķermeņi, mēbeles u.c. aprīkojums. Noteikti ir vērts pārliecināties, ka nomas servisa pakalpojumā ietverta arī izvēlētā aprīkojuma piegāde, montāža, demontāža.

Stāvgaldu noma un tās nosacījumi – http://akurats.com/lv/teltis/

Kas ir stāvgaldu noma, un kādos gadījumos šim galdu variantam dodama priekšroka? Šis galdu variants nav domāts, lai pie tiem sēdētu, bet gan — lai novietotu dažādas lietas, galvenokārt uzkodu plates, kā arī dzērienus. Stāvgaldu noma piedāvā galdus pelēkā metālā krāsā. To virsma ir apaļa, ar 85 centimetru diametru, tādēļ šie galdi nav daudz vietas aizņemoši, bet uz tiem iespējams uzlikt pietiekoši daudz ēdienu un dzērienu.

Kam pievērst uzmanību, izvēloties nomas servisu?

Kā jau minēts, vislabāk izvēlēties tādu servisu, kas var nodrošināt bagātīgu piedāvājumu klāstu, piemēram, paklājus, ieklājamās grīdas, garderobes u.c. Tādā veidā visu vajadzīgo lieliskai ballītei vari iznomāt vienkopus.
Neatkarīgi no tā – vajadzīga telts vai kāds cits aprīkojums, izvēlies uzticamu nomas
servisu un parūpējies, lai pasākums izdotos!