teltis / telts noma akuratsPavasara un vasaras sezona ir laiks, kad daudzi izvēlas organizēt dažādus pasākumus.

Neatkarīgi no tā, vai pasākumu plānots rīkot telpā vai brīvā dabā, tam vajadzīgs atbilstošs aprīkojums. Tā iegāde ne vienmēr ir visizdevīgākais risinājums, tādēļ ikviens var apsvērt iespēju izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus.

Piemēram, ja nepieciešama telts vai nojume, Akurats.lv būs vispiemērotākā izvēle – piedāvājumā daudzveidīgas teltis, tādā veidā ikviens varēs atrast vislabāko variantu. Telts noma būs labākais risinājums, ja telts nepieciešama tikai uz noteiktu laika posmu. Akurats.lv nodrošinātā nojumes noma, ir pakalpojums, kuru novērtē daudzi tirdziņu, festivālu un citu pasākumu organizatori un dalībnieki.

Ja pasākumam vajadzīgi arī krēsli, ieskaties Akurats.lv   piedāvājumos! Krēslu noma ir piemērots risinājums gadījumos, kad krēsli nepieciešami uz salīdzinoši neilgu laiku.

Ja pasākumam nepieciešami arī galdi, izvēlei gan stāvgaldi, pie kuriem ērti jutīsies četri cilvēki, gan arī banketa galdi. Šie apaļie galdi izmēra ziņā ir lielāki kā stāvgaldi, turklāt tie pieejami divos izmēros.

Krēslu un galdu noma ļaus noorganizēt dažādus pasākumus, nodrošinot piemērotu inventāru tieši tad, kad tas vajadzīgs. Būtiski, ka Akurats.lv krēslu un galdu īre ļaus arī taupīt ne vien laiku, bet arī līdzekļus – ja galdi un krēsli vajadzīgi tikai uz konkrēto pasākumu, tad tos nomāt noteikti iznāks lētāk.

Gada siltais laiks ir piemērotākais laiks arī ballītēm. Akurats.lv piedāvājumu klāstā arī bāra krēsli un pat bāra lete! Izvēloties šo inventāru, vari būt pārliecināts, ka ballītes apmeklētāji šo pasākumu atcerēsies vēl ilgi!

Ja esi ieplānojis brīvdabas pasākumu, kurš turpināsies arī vakarā vai naktī, būtiski parūpēties par tā apmeklētāju labsajūtu, izvēloties atbilstošus sildītājus. Akurats.lv piedāvājumā gāzes sildītāji, kas ērti izvietojami, piemēram, nojumē vai teltī. Rēķinot, cik šādi sildītāji vajadzīgi konkrētajam pasākumam, jāņem vērā, ka viena šāda sildlampa siltumu dod apmēram 20 kvadrātmetrus lielai platībai.

Izmantot Akurats.lv piedāvātos pakalpojumus nozīmē kvalitāti un ērtības. Akurats.lv darbinieki nodrošina gan aprīkojuma piegādi , gan arī montāžu un demontāžu. Akurats.lv – lai svētki izdodas!