cargomax-logoTransporta uzņēmums Cargomax piedāvā daudzveidīgus kravu pārvadājumu veidus un loģistikas risinājumus. Pirms teju 10 gadiem dibinātā firma ir veiksmīgi attīstījusies un līdz 2014.g. nokļuvusi sauszemes salikto kravu pārvadātāju līderu Top10. Šie uzņēmuma sasniegumi apliecina darbinieku augsto profesionalitātes līmeni, kravu pārvadājumu kvalitāti un daudzpusīgo pakalpojumu klāstu, kuru nodrošina kompānija. Cargomax.lv pamatdarbības veids ir salikto vai pilno kravu pārvadājumi ar sauzszemes, gaisa un ūdens transportu – no un uz Eiropu, Āziju, Āfriku, Austrāliju, Dienvidameriku un Ziemeļameriku, un uz doto brīdi atlicis piegādāt kravu tikai Antarktīdā, lai būtu strādāts visos kontinentos.
Kā papildus pakalpojumu firma nodrošina vietējos kravu pārvadājumus Latvijā un Baltijā.

Kravu pārvadājumi ir uzņēmuma specializācija, par to liecina fakts, ka uz pieprasījumu pamata tiek veikti arī multimodālie pārvadājumi. Cargomax.lv apjomīgais autoparks nodrošina regulārus terminālu (salikto), pilno un daļējo kravu pārvadājumus, un piegādes no un uz lielāko daļu Eiropas Savienības valstu, bet, lielais sadarbības partneru tīkls un sadarbība ar pasaules vadošajām avio un kuģu līnijām ļauj nodrošināt kravu piegādi visā pasaulē, neatkarīgi no tā vai kravu pārvadājums ir nepieciešams 20 kilogramu smagai kastītei vai lielgabarīta kravai. Gaisa pārvadājumu jomā šobrīd ir izpildīti pārvadājumi no un uz Koreju, Izraēlu, Keniju, ASV un daudzām citām valstīm, jo uzņēmums necenšas avio kravu pārvadājumos pastāvīgi būt lētākais, bet gan nodrošināt pasūtītājam kvalitatīvāko transporta servisu. Jūras kravu pārvadājumu specifika ir sekojoša – izmaksu ziņā lēta kravu transportēšana pie nosacījuma, kad piegādes ātrums nav noteicošais. Lai nodrošinātu klientam izdevīgus cenu nosacījumus un veiktu kvalitatīvu jūras kravu transportēšanas servisu, uzņēmums Cargomax sadarbojas ar Rīgā pārstāvētajām zināmākajām kuģu līnijām, kā arī ar daudzām nelielām, vietējām kuģu līnijām.

Savukārt multimodālie pārvadājumi nepieciešami, ja piegāde ietver atšķirīgus transporta veidus. Uz atsevišķu pieprasījumu pamata Cargomax piedāvā arī kravu atmuitošanu vai apdrošināšanu.
Kravu pārvadājumi tiek realizēti maksimāli īsā laikā pēc vispiemērotākās loģistikas shēmas, kura tiek sastādīta individualizēti katram pasūtītājam. Ja Jums ir nepieciešamas atsauksmes un vēlaties iegūt pārliecību par uzņēmuma kravu pārvadājumu kvalitāti, tad Cargomax mājaslapas vietnē Projekti un risinājumi atradīsiet informāciju par nozīmīgiem sasniegumiem. Runājot par kompleksiem risinājumiem vai vērienīgiem projektiem, ziniet – Cargomax ir Jūsu uzticams one-stop-shop partneris pārvadājumu sfērā!