aktīvā atpūtaIerasto dāvanu vietā dod priekšroku sajūtu veicinošām dāvanām. Ideju ģenerēšanai ielūkojies interneta dāvanu portālā.Tur varēsi atrast oriģinālas un interesantas dāvanas kā sievietēm, tā vīriešiem:

Oriģināli ceļojumi un aktīvā atpūta

Ceļojums ir interesanta dāvana konkrēti tuviniekiem un kopā ar kolēģiem, saņemot plašu emociju gammu un neaizmirstamu dāvanu. Vislabāk iepazīt tuviniekus vai kolēģus var, kopīgi dodoties ceļojumā. Interesanta dāvana adrenalīna cienītājiem ir izbrauciens ar rallijmašīnu vai lidošana ar lidmašīnu un citas iespējas aktīvai atpūtai – http://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/aktiva-atputa-diviem

Mīlestības pilna dāvana

Burvīga relaksācija divatā brīvdienās sniegs iespēju nolikt malā rutīnas izraisīto nogurumu un kopā mīļi aizvadīt dienas. Tuviem cilvēkiem lieliska dāvana svētkos būs vaļasprieka nodarbību apmeklējums. Dāvana jebkuros gada svētkos ir prieka pilns notikums.

Saistošas dāvanas draugiem

Tuvojoties svētkiem, smelies idejas dāvanu piedāvājumos. Foto parodija, tematiska fotosesija dabā vai fotosalonā, aizraujošas piedzīvojumu takas un brīvdienu relaksācija. Minētie ir tikai pāris no ikdienišķo dāvinājumu aizstājējiem. Neparedzams pārsteigums un tā līksmības saucieni ir patīkamākais no visiem brīžiem – jo aizraujošākas un īpašākas dāvanas, jo spilgtāka svētku sajūta.

DĀVANA VISIEM UN VISOS SVĒTKOS

Dāvanu kartes ir labs variants tiem, kas svārstās par dāvanas izvēli. Lai gan šķiet, ka tā ir pliekana un bezpersoniska , tā jubilāram sniedz iespēju pašam nopirkt sev ilgi gribēto. Dāvanā dāvanu karte ir pateicīgs veids kā negaidīti pārsteigt skolu absolventus, meitu vai dēlu un radiniekus. Dāvanu karti var pasniegt skaistā aploksnē, taču lielāku saviļņojumu garantē pārsteidzošs iepakojums.

Dāvanu karte ir ātrs risinājums jautājumā, ko uzdāvināt tērim un mammai, sievai, kaimiņam, draudzenei, Sieviešu dienā u.c. zīmīgās dzīves jubilejās.