www.fnserviss.lvUgunsdrošība – svarīga lieta ikvienā uzņēmumā vai iestādē. Ja nepieciešami efektīvi risinājumi ugunsdrošības jautājumā, vērts apsvērt sadarbību ar uzņēmumu FN-Serviss.

FN-Serviss ir uzņēmums, kas piedāvā konsultācijas par efektīvām drošības sistēmām, kā arī veic to tirdzniecību un uzstādīšanu.
Kā lieli, tā arī mazi uzņēmumi var atrast sev atbilstošāko risinājumu- FN-Serviss piedāvā dažāda veida ugunsdrošības sistēmas.
Kā vienu no variantiem var minēt ūdens ugunsdzēsības sistēmas, kas īpaši piemērotas plašām telpām ,kā arī daudzstāvu celtnēm
Tāpat jāpiemin arī aerosola dzēšanas sistēmu, kas ir ne tikai efektīva, bet arī draudzīga videi – tā neveicina globālās sasilšanas efektu.
Lai arī kādu ugunsdrošības sistēmu izvēlēsieties , variet būt pārliecināts, ka katra no tām efektīvi likvidēs ugunsgrēku un samazinās arī zaudējumu apmēru.

LABĀKĀS SIGNALIZĀCIJAS SISTĒMAS UZŅĒMUMA UN DARBINIEKU DROŠĪBAI

FN-Serviss piedāvājumā arī vairāku veidu signalizācijas sistēmas- piemēram, ugunsdrošības signalizācija. Saskaņā ar likumu, ugunsdrošības signalizācija ir obligāta noteiktās ēku grupās. FN-Serviss klientiem piedāvā 2 veidu automātiskās signalizācijas iekārtas – konvencionālo ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu un adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmu.
Plašāku informāciju par visām piedāvātajām signalizācijas sistēmām meklē mājas lapā Fnserviss.lv

RISINĀJUMUS DARBA UN CIVILĀS AIZSARDZĪBAS JAUTĀJUMOS SAŅEM PIE FN-SERVISS SPECIĀLISTIEM

FN-Serviss veic ne tikai ugunsdrošības pasākumus un signalizācijas iekārtu uzstādīšanu, bet arī nodarbojas ar darba aizsardzību. Tiek piedāvāta darba vides riska novērtēšana, obligāto veselības pārbaužu noteikšana, kā arī vairāki citi pakalpojumi.
Interesenti var apmeklēt arī FN-Serviss organizētos darba drošības kursus. Šie darba aizsardzības kursi sniegs visas vajadzīgās zināšanas, lai pēc tam varētu strādāt par darba aizsardzības speciālistu.
Darba drošības kursi ilgst sešdesmit stundas. To laikā tiek izrunāti visi nepieciešamie pamatjautājumi – kā piemēram, par darba aizsardzību, normatīvajiem aktiem un darba vides riskiem.
FN-Serviss, atkarībā no uzņēmuma specifikas un darbības virziena, nodrošina arī nepieciešamo darba vides iekšējo uzraudzību. Darba vides iekšējā uzraudzība dod iespēju novērtēt visus iespējamos ar uzņēmuma darbinieku drošību un veselību saistītos riskus, tāpēc tā nepieciešama ikvienā uzņēmumā.
Saskaņā ar likumu, civilā aizsardzība un tās plāns ir obligāta prasība objektos, kas klasificējami kā paaugstinātas bīstamības ,kā arī tur, kur var vienlaicīgi uzturēties vairāk kā piecdesmit cilvēku. FN-Serviss piedāvā realizēt ne vien civilās aizsardzības plāna izveidi, bet arī tā saskaņošanu ar Valsts Ugunsdzēsības un Glābšanas dienestu.
Uztici rūpes par uzņēmuma drošību profesionāļiem! Ieskaties www.fnserviss.lv , lai uzzinātu vairāk!