auto ziņasAutobraucējiem un entuziastiem interesējošas un saistošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un lokālajiem notikumiem auto nozarē. Auto ziņu pamata būtība ir informēt sabiedrību par izmaiņām, jaunumiem un aktuālo informāciju auto pasaulē un transporta jautājumos.

Par dažāda veida īpatnībām auto jomā mūsu valstī un visā pasaulētās uzjautrinās un informēs.

NOZĪMĪGI SPORTA NOTIKUMI

Svarīgākie fakti par notikumiem sporta nozarē, sacīkšu aizkulises un sportistu karjeras izaugsmi apvienota ļoti sportiskākajā sadaļā “Sports”.

Ziņu portāla Focus.lv Sporta sadaļā atklāj, vai kāds sportists sacensību laikā ir īstenojis jaunu individuālo vai pasaules rekordu{, un vai nav pārspēts pārstāvētās valsts rekords. Sporta ziņu sadaļā gan par disciplīnu medaļu ieguvējiem, pasaulē jau zināmu sportistu sasniegumiem, labākajiem rezultātiem, gan par Latvijas perspektīvāko sportistu cīņām un karjeras kāpumiem.

LAIKA ZIŅU PROGNOZES VISU NEDĒĻU

Lai noskaidrotu, kāds laiks gaidāms nedēļās pēdējās dienās, pārbaudi laika ziņas!

Tajā atradīsi šodienas laika ziņu prognozi galvaspilsētā un Latvijas lielākajās pilsētās. Seko līdzi detalizētajai laika prognozei un ieplāno brīvdienas, atvaļinājuma laiku tieši paredzamajiem laikapstākļiem, tai skaitā vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu u.c.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesis klās mākoņi, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, kur būs norādīts mākoņu daudzums.