focus.lv auto ziņasEsi svaigāko ziņu plūsmā un esi viens no pirmajiem, kas par tām uzzina! Lieto vienu no jaunākajiem ziņu portāliem un lasi jaunākās pasaules un vietējās ziņas.

Mēs ievietojam ziņas gan par sporta novitātēm, globālajiem un lokālajiem notikumiem, gan jaunumiem IT tehnoloģijās. Online ziņu mājaslapā varēsi atrast kultūras, biznesa un finanšu ziņas, kā arī visādas izklaides un dzīvesveida jaunumu aktualitātes.

SPORTA ZIŅAS

Par sportistu sasniegtām uzvarām, zaudētajām gadalgotajām vietām un attīstību – viss aktuālais sporta faniem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Lasi interesantus rakstus par sportistu veikumu, karjeras augstumiem un neveiksmēm, kā arī viņu gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Pasaulē grandiozākās dažādu sporta veidu sacensības, kurās vairāk nekā 200 valstu labākie sportisti cīnās par iespēju uzkāpt uz goda pjedestāla. Sporta sadaļā noskaidro, vai kāds no dalībniekiem sacensību laikā ir realizējis jaunu individuālo vai globālo rekordu, un vai nav pārspēts reprezentētās valsts rekords.

Sporta ziņu atvērumā būtiskākā informācija par mūsu valsts Olimpisko spēļu dalībnieku uzvarām, cīņām, sasniegumiem, kā arī disciplīnu favorītiem un labākajiem rezultātiem.

UZZINI AUTO JAUNUMUS LAICĪGI

Interneta ziņu portālā publicētas interesantas ziņas auto entuziastiem un auto mīļiem, turklāt arī noderīga informācija aktīvajiem autobraucējiem. Auto ziņu galvenā būtība ir informēt sabiedrību par izmaiņām, jaunumiem un svarīgo informāciju auto nozarē un transporta jautājumos.

Par dažāda veida dīvainībām auto nozarē Latvijā un pasaulē, kas ne tikai informēs par gadījumu, bet arī izklaidēs.

PAR LAIKU, KAS GAIDĀMS ŠODIEN UN TURPMĀKAJĀS DIENĀS

Lai zinātu, kādi laika pstākļi gaidāmi brīvdienās, aplūko laika ziņas!

Apskati laika prognozi Rīgā un citās Latvijas pilsētās (Liepājā, Jelgavā, Jēkabpilī u.c.) , kā arī plašāku laika prognozi valstī nākamajām četrām dienām. Laika ziņu sadaļā vienmēr varēsi atrast izvērstu informāciju par gaisa mitrumu, vēja ātrumu un virzienu, kā arī nokrišņu daudzumu, kas tev būs noderīgi, izplānojot savas brīvdienas bez negaidītiem laikapstākļu pārsteigumiem.

Vai diena būs saulaina, vai tomēr debesis klās mākoņi, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā ir norādīts mākoņu daudzums.