kasko kalkulatorsKatrs autovadītājs zina, cik nozīmīga ir auto apdrošināšana. Ja arī Tev būtiska auto apdrošināšana, ieskaties iizi.lv piedāvājumā, kur iegādājama gan izdevīga octa polise, gan arī pieejama kasko apdrošināšana. Turklāt apdrošināšanu ērti var noformēt iizi.lv mājaslapā.

Octa ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Kā to nosaka Octa likums, Octa polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai vai īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ.  Octa sedz personai nodarītus zaudējumus līdz 5 000 000 eiro neatkarīgi no cietušo personu skaita, bet mantai līdz 1 000 000 eiro neatkarīgi no trešo personu skaita.

OCTA LĪGUMU VEIDI

Apdrošināšanas kārtību regulē Octa likums. Octa likums reglamentē tiesiskās attiecības starp sauszemes transportlīdzekļu īpašniekiem un apdrošinātājiem sakarā ar transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligāto apdrošināšanu , kā mērķis ir aizsargāt ceļu satiksmes negadījumos cietušo mantiskās intereses. Octa likums norāda, ka ir vairāki apdrošināšanas līguma veidi – standartlīgums, kompleksais līgums, grupas līgums, robežapdrošināšanas līgums, starptautiskais Octa līgums jeb Zaļā karte.

IEGĀDĀJIES KASKO PIE IIZI.LV

Vēl viens transportlīdzekļu apdrošināšanas variants – Kasko polise. Šis apdrošināšanas veids kompensē zaudējumus, kas radušies automašīnai Tevis izraisītā ceļu satiksmes negadījumā vai tad, ja auto tiks apzagta vai nelikumīgi aizbraukta. Kasko atlīdzina izmaksas, kas saistītas ar automašīnas remontu. Kasko apdrošināšanas iegāde ir brīvprātīga, taču, ja auto pirkts līzingā vai kredītā, tad polises iegāde ir obligāta prasība. Kasko apdrošināšana ir pieejama daudzveidīgam transportlīdzekļu klāstam – ne vien vieglajām automašīnām, bet arī kravas automašīnām, autobusiem, traktoru tehnikai, motocikliem.

Ja aktuāla Kasko polise, to var nopirkt pie Iizi.lv. Lai iepazītos ar šo piedāvājumu, noderīgs būs iizi.lv Kasko kalkulators. Kasko kalkulators analizēs ievadītos datus un aprēķinās individuālo piedāvājumu tieši Tavam transportlīdzeklim. Ja vajadzīga Kasko polise, ieskaties iizi.lv – Kasko kalkulators noteikti sniegs tādu piedāvājumu, no kura nevarēsi atteikties.

LAIPNA APKALPOŠANA UN EFEKTĪVI RISINĀJUMI

Iizi.lv piedāvājumā ne tikai Octa polise un Kasko, bet arī citi apdrošināšanas varianti – piemēram, ceļojumu apdrošināšana, īpašumu un negadījumu apdrošināšana. Iizi.lv saviem klientiem nodrošina atbalstu vienmēr, kad noticis negadījums. Tu saņemsi ātru un profesionālu situācijas novērtējumu, kā arī skaidrojumu vai notikušais negadījums ir apdrošināšanas gadījums. Neatkarīgi no tā  vai negadījums ir vai nav apdrošināšanas negadījums – apdrošinātājs ieteiks kā rīkoties, lai samazinātu zaudējumus, lai atrāk atjaunotu objektu vai atrisinātu problēmsituāciju un, protams, iespējami ātri saņemtu pilnu apdrošināšanas atlīdzību.

Ja aktuāla apdrošināšana, izvēlies Iizi.lv. Izdevīga Octa polise, Kasko un citi apdrošināšanas varianti tieši Tavai situācijai. Klientu ērtībām arī pieejams ērts Kasko kalkulators un citas iespējas ātri un ērti iepazīties ar apdrošinātāja piedāvājumiem.