krēslu nomaKatram pasākumam – vai tās būtu tuvojošās Ziemassvētku vai gadumijas balles, vai kāzas, dzimšanas dienas svinības, bankets vai kas cits – vienmēr vajadzīgs inventārs. Nomas pasākumu aprīkojums ir vienmēr kvalitatīvs, labā vizuālajā un tehniskajā stāvoklī, savukārt pērkot, rodas jautājumi – kur to uzglabāt, kā pienācīgi kopt? Šie iemesli lielai daļai cilvēku liek izvēlēties pasākumu aprīkojuma nomu. Aprīkojuma nomu dažādām vajadzībām piedāvā arī  Akuratspasakums.lv.  Papildus inventāra nomai, lielāko daļu pasūtījumu uzņēmuma speciālisti arī piegādā, montē un demontē. Tās nomas preces, kuras ir viegli uzstādāmas, iespējams montēt un demontēt arī pašiem iznomātājiem, tomēr lielāko daļu uzstāda akuratspasakums.lv darbinieki, jo ir jāzina, kā pareizi inventāru uzstādīt.

Pasākumam ārpus telpām labs risinājums būs telts noma. Tā ir iespēja izvēlēties piemeŗotāko no dažādo formu un izmēru teltīm. izvēlei teltis gan mazākiem, gan gluži pretēji – vērienīgiem pasākumiem.

Nojumes noma – parocīgs risinājums, kuru izmanto dažāda mēroga pasākumos – piemēram,  pilsētas vai Dziesmu Svētkos, festivālos un citviet. Ņemot vērā katra konkrētā pasākuma specifiku , arī nojumes nomas izmaksas katru reizi atšķirsies.

Savukārt, ja nepieciešama galdu noma , uzņēmums piedāvā izīrēt klasiskos apaļos banketu galdus Tāpat izvēlei dažāda cita veida galdi, kas lieliski papildinās visādu veidu pasākumus.

Ja nepieciešami arī krēsli, izmanto izdevību nomāt arī tos! Krēslu noma ir ne tikai veids, kā iegūt nepieciešamo krēslu skaitu konkrētajam pasākumam, bet arī iespēja atvieglot pasākuma rīkošanas procesu, izmantojot servisa piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus.

Galdu un krēslu noma – labs variants ikreiz, kad vajadzīgs noteikts krēslu un galdu skaits.

Ja tiek organizēts pasākums, kurā labi iederēsies saliekamā skatuve, izvēlies Akuratspasakums.lv lieliskos piedāvājumus. Izvēlei saliekamas skatuves, kuras izvietojamas dažādās formās – piemēram, taisnstūra, kvadrāta, T, L vai U. Visām skatuvēm ir arī pakāpieni. Tāpat pieejamas vairāku veidu skatuves -tas ļaus izvēlēties tieši konkrētajam pasākumam vajadzīgo.

Dažādos festivālos vai pilsētas svētkos noderīgs risinājums būs galdi un soli. Veicot pasūtījumu jāņem vērā, ka pie viena galda ērti jutīsies astoņi cilvēki. Gan galdi, gan soli ir gaumīgi un stabili.

Akuratspasakums.lv sortimentā esošās apgaismes lampas – labs risinājums ikvienos svētkos. Sevišķi – gada tumšākajā laikā. Piedāvājumā arī vairāki citi gaismas sistēmu risinājumi – piemēram, gaismas galdi.

Akuratspasakums.lv – labākais partneris svētku rīkošanā. Neatkarīgi no tā, kāds pasākums tiek rīkots, ziniet, ka Akuratspasakums.lv piedāvājumu klāstā pati labākā telšu īre, kā arī cita veida pasākumu aprīkojums – apgaismes elementu risinājumi, paklāji, galdu un krēslu īre, kā arī daudz citu praktisku un efektīvu lietu. Ieskaties akuratspasakums.lv, lai uzzinātu vairāk!