Cik bieži diennaktī Jūs saskaraties ar svešvalodu? Ja strādājat multinacionālā vidē, studējat augstskolā, regulāri skatāties cittautu televīzijas kanālus vai filmas, tad svešvalodai Jūsu dzīvē ir būtiska loma. Lai svešvalodas saprašana un komunikācija tajā norisinātos bez pārpratumiem, par noderīgu palīgu var kļūt starptautiskais valodu uzņēmums “Skrivanek Baltic”, kuram ir vairāk nekā 20 gadu ilga pieredze. Iepazīstieties ar dažiem no uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem!
TULKOJUMU BIROJS, KAS TULKO VAIRĀK KĀ 100 VALODĀS
kādā jomā teksts Jums jāiztulko? Tulkojumu birojs “Skrivanek Baltic” var iztulkot jebkuras nozares tekstu. valodu uzņēmuma darbinieki veic gan mutiskos, gan rakstiskos tulkojumus, turklāt dažādos datņu formātos. Tulkojumu birojs nodrošina arī specifiskus pakalpojumu veidus, kā piemēram, filmu dublēšanu un tulkošanu čukstus. Ja Jums nepieciešama iztulkošana zīmju valodā, tad tulkojumu birojs piedāvā arī to.
ANGĻU VALODAS KURSI AR INDIVIDUĀLU PIEEJU
Vai zinājāt, ka angļu valoda ir viena no trīs pasaulē lielākajām valodām? Nav brīnums, ka cilvēki apņēmušies to apgūt augstvērtīgā līmenī pie kompetentiem pasniedzējiem. “Skrivanek Baltic” angļu valodas kursi domāti gan pieaugušajiem, gan bērniem un pusaudžiem. Lai mācības būtu pieejamas ikkatram ērtā veidā un laikā, angļu valodas kursi tiek organizēti grupu un individuālajās nodarbībās, attālināti (E-mācību programma) un arī ārzemēs, uzturoties starp cilvēkiem, kuriem angļu valoda ir dzimtā. Savukārt īpašs piedāvājums ir zinātkāriem bērniem, kuri ir gatavi veltīt savu brīvlaiku aizraujošām aktivitātēm.
JAUTRĪBA UN PIEDZĪVOJUMI – TĀS IR BĒRNU NOMETNES
Ir vieta, kur noderīgas zināšanas apvienojas ar jautrību, atpūtu un jauki pavadītu laiku. Tās ir bērnu nometnes! “Skrivanek Baltic” piedāvā dienas un diennakts bērnu nometnes, kurās visas aktivitātes vērstas uz svešvalodas zināšanu apguvi. Līdzās uzticamiem un kompetentiem vietējiem skolotājiem, tiek pieaicināti arī ārzemju pasniedzēji, lai bērnam būtu iespēja dzirdēt oriģinālo valodas skanējumu. Apskatiet bērnu nometnes, ko “Skrivanek Baltic” organizē tuvāko mēnešu laikā, www.bernunometnes.lv!
KONFERENČU TULKOŠANA VIEGLĀKAI SAZIŅAI
Konferenču tulkošana ir mutvārdu komunikācija, kas ļauj saprast pasākuma runātāju teikto arī tiem, kuriem nav zināšanu attiecīgajā svešvalodā. “Skrivanek Baltic” tulki strādā ātri un precīzi, pārtulkojot runātāja izteiktās idejas auditorijai. Konferenču tulkošana ir jāplāno laicīgi, tāpēc “Skrivanek Baltic” nepieciešamības gadījumā nodrošina arī konsultācijas, tekstu materiālu maketēšanu un drukāšanu, palīdzību viesnīcu rezervēšanā, ekskursiju rīkošanā ārvalstu viesiem, kā arī tehnisko aprīkojumu (tulkošanas kabīnes, austiņas, raidītājus). Ja konferenču tulkošana nepieciešama internetā, valodu uzņēmums piedāvā tulkošanu programmā “Skype”.
Apmeklējiet www.skrivanek.lv – tas ir Jūsu gids svešvalodu pasaulē!