kredīts ar sliktu kredītvēsturiIr vajadzīgs ātrais kredīts, un nezini, kādu piedāvājumu izvēlēties? Neapmulsti, nespējot izvēlēties īsto no  daudzajiem īstermiņa kredītaizdevēju piedāvātajiem pakalpojumiem. Tev vērtīgus padomus sniegs finanšu pakalpojumu salīdzināšanas portāls aizdevums.eu , kas šajā jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus! Tas kredītņēmējiem piedāvā salīdzināt īstermiņa un patēriņa aizdevumus, lai varētu izvēlēties izdevīgāko un katra nodomiem visatbilstošāko pakalpojumu.

Uzlabo finansiālo stāvokli ar kredītu, kad slikta kredītvēsture

aizdevums.eu mājaslapā sadaļā „Ātrie kredīti”  salīdzināti nepilni 20  kredītaizdevēji, kā arī sniegts īss apraksts par katru no minētajiem. Kredītaizdevēji un dažāda veida kritēriji ielikti salīdzinājuma tabulā, ar kā palīdzību  viegli vari sakārtot aizdevējus pēc sevvajadzīgajiem kritērijiem. Ar šādu salīdzināšanas tabulu Tu noteikti ieekonomēsi savu laiku. Vairs nebūs jāmeklē interneta resursos katrs aizdevējs atsevišķi,  nebūs jātērē savs laiks, lai atrastu informāciju par īstermiņa kredītu izsniegšanas noteikumiem, kuri var izrādīties Tev nevēlami un neatbilstoši.

Pašu izdevīgāko īstermiņa kredītu noteikšanā portāls aizdevums.eu ievietojis dažādus faktorus, pēc kuriem salīdzināti  visi piedāvājumi. Tev atliek tikai izvēlēties parametru, kurš Tev liekas patssvarīgākais un tūlīt visi ātro kredītu uzņēmumi būs izkārtoti atbilstošajā secībā. Piemēram, gandrīz visām aizdevējkompānijām pirmais kredīts ir bez procentu maksas! Tikai uzstādi  būtiskos kritērijus – kredīta maksimāla summa, mēneša % likme, aizdevēja reitings un darba laiks.

ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi

Reizēs, kad uzrodas neparedzēti izdevumi un nepieciešams izdarīt pirkumu, ko nevar atlikt , vai  gribat sevi palutināt ar kādu  kārotu lietu vai ceļojumu, noderīgs var izrādīties patēriņa kredīts. aizdevums.eu salīdzina ne tikai ātros, bet arī patēriņa kredītus. Šo kredītu  iespējams iegūt bez ķīlas un galvojuma. Patēriņa aizdevuma  summu noteic, izvērtējot potenciālā klienta pastāvīgos ienākumus, kredītvēsturi un esošās kredītsaistības. Klients var vienoties , ka aizdevums atmaksājams  ik mēnesi vai arī perioda beigās, kas atļauj izvēlēties piemērotāko variantu un plānot  izdevumus.

Portāla aizdevums.eu misija ir palīdzēt cilvēkiem  un dot tiem izsmeļošu informāciju par izdevīgākajiem ātrajiem kredītiem. Tev  nav jāmeklē katrs aizdevējs atsevišķi, kā arī jātērē laiks, lai apkopotu būtiskāko informāciju. Viss, kas  jādara,  salīdzinājuma tabulā jāatrod pats atbilstošākais kredītaizdevējs un jānosūta ātrā kredīta pieteikums! Tas notiek ļoti vienkārši, un ar  aizdevums.eu tagad tas ir arī ātri!