led spuldzesInterneta vietnē 1a.lv iegādājamas arī sporta preces- piemēram, dažādu sporta veidu aprīkojums un inventārs, kā arī svara stieņi un hanteles.

Tāpat veikalā 1a.lv nopērkamas arī dažādas preces mājoklim- piemēram, virtuves svari, kas būs noderīgs palīgs ēst gatavošanā un sarežģītu recepšu izmēģināšanā. Sortimentā vairāk kā 30 dažādi virtuves svari no novērtētiem ražotājiem.

Vēl viena praktiska lieta mājoklim- led spuldzes– arī nopērkamas veikalā 1a.lv. Lietojot led spuldzes savā mājoklī veiksi milzīgu ieguldījumu elektroenerģijas, dabas un citu nozīmīgu resursu taupīšanā. Turklāt- veikalā 1a.lv šīs spuldzes nopērkamas par īpaši labām cenām.

Nav aizmirsts arī par pašiem mazākajiem – veikala sortimentā arī plašs bērnu preču klāsts- gan bērnu rati un sēdeklīši, gan arī aprūpes piederumi. Tāpat šeit izdevīgi varēsi iegādāties arī dažāda veida rotaļlietas visa vecuma bērniem- piemēram, populārie lego komplekti iepriecinās ne tikai ikvienu bērnu, bet arī viņa vecākus, jo sniedz ieguldījumu bērna vispusīgā attīstībā.

LABĀKIE TELEFONU AKSESUĀRI UN LĀDĒTĀJI PAR DRAUDZĪGĀM CENĀM- 1A.LV

Izmanto iespēju internetā iegādāties ne vien mobilos tālruņus, bet arī to aksesuārus. Veikala 1a.lv preču klāstā daudz un dažādi mobīlo telefonu aksesuāri .

1a.lv piedāvājumā tādi mobīlo telefonu aksesuāri kā maciņi, vāciņi, ekrāna aizsargi, arī baterijas un telefonu lādētāji.

Kvalitatīvus telefona lādētājus un mobīlo telefonu aksesuārus iespējams pasūtīt veikalā 1a.lv.

MODERNAIS SMART TV MŪSDIENĪGIEM CILVĒKIEM – PĒRC IZDEVĪGI VEIKALĀ 1A.LV!

1a.lv – lielisks datoru veikals! Plašā izvēlē nopērkama pazīstamu zīmolu datortehnika par draudzīgām cenām! Klāstā gan portatīvie un personālie datori, gan arī planšetes.

Mūsdienīgo tehnoloģiju piekritējiem noteikti interesants būs Smart TV piedāvājums. Šis tehnoloģiju sasniegums ļaus izmantot internetu un dažādas pārlūkprogrammas neizmantojot datoru.

Kā minēts, veikala 1a.lv piedāvājumā ir populārāko ražotāju radīti Smart TV. Piemēram, daudzu atzīts ir LG Smart Tv, kas izceļas ne vien ar kvalitāti, bet arī inovatīvām funkcijām.

Ietaupi laiku un līdzekļus- iepērcies veikalā 1a.lv!