webapmaciba.lv 13Ja Tev vajadzīgs iziet apmācības “Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā”, tad netērē daudz laika un piesakies apmācībām internetā! Lai nokārtotu higiēnas pamācības, nav nepieciešams tērēt daudz laika. Webapmaciba.lv piedāvā apmācības iziet gan latviešu, gan krievu valodā. Kopumā, Web apmācības sastāv no trīs daļām, kas ietver starptestus un beidzas ar eksāmenu. Ja eksāmenā pareizo atbilžu skaits pārsniedz 20%, eksāmens tiek uzskatīts par nokārtotu un ir iespējams, nekavējoties izdrukāt vai saglabāt apliecību. Savukārt, ja nepareizo atbilžu skaits pārsniedz atļauto, pārtikas higiēnas apmācību eksāmenu uzskata par nenokārtotu, un apliecību neizsniedz. Eksāmena nenokārtošanas gadījumā jāpasūta jauna pārtikas higiēnas apmācība. Netiks zaudēta ne informācija, ne laiks.
Noteikti, ka šobrīd jau aktuāls ir jautājums, kā tad es varu kļūt par webapmaciba.lv lietotāju. Reģistrēties iespējams divās grupās – uzņēmuma darbinieku grupā un privātpersonu grupā. Sanitārā minimuma apmācību laikā tiks pārrunātas tādas tēmas kā pārtikas apriti regulējošie ES un Latvijas Republikas normatīvie akti un pārtikas higiēna, un ar to saistīti pasākumi un citas tēmas. Tiem, kas pārtikas higiēnas apmācības būs apguvuši, sistēma automātiski ģenerēs apliecību ar vārdu. Apliecību var nekavējoties izdrukāt, saglabāt datorā vai nosūtīt uz vēlamu e-pasta adresi. Savukārt, ielogojoties kā uzņēmumam, no sava konta var sekot dalībnieku vārdiem, redzēt eksāmenu rezultātus un nepieciešamības gadījumā izdrukāt arī pārtikas higiēnas apmācības izgājušo apliecības.

Minimālās higiēnas prasības – Webapmācība.lv

Ja Tu esi uzņēmuma pārstāvis un Tev rodas šaubas par to, vai webapmaciba.lv sniedz darbiniekiem atbilstošas apmācības, tad izkliedē savas šaubas Gadījumā, ja web lapu apmācība neatbilda prasībām un iecerēm, webapmaciba.lv garantē, ka tiem uzņēmumiem, kas pirmo reizi pasūta higiēnas apmācības, 30 dienu laikā tiks atgriesta maksa par apmācībām.

Vēlies iegūt zināšanas par higiēnu darba vietā? Gribi iegūt apliecību, kas pierāda, ka esi zinošs darbinieks? Izvēlies webapmaciba.lv un pārliecinies, ka tas ir viegls un izdevīgs veids iegūt visu nepieciešamo! Gadījumā, ja Tev radušies jautājumi par kursiem vai to norisi, sazinies ar webapmaciba.lv un kļūsti par vienu no tiem, kas jau veiksmīgi ieguvuši nepieciešamās prasmes, lai darbotos pārtikas aprites kompānijās!