veselibas-apdrosinasana_2Lai arī īpašumu apdrošināšanu izvēlas daudzi no mums, ļoti bieži neparūpējamies par pašu svarīgāko – savu veselību. Veselības apdrošināšanas polises var iegādāties Manapolise.lv, taču šis nav vienīgais pakalpojums, kas šeit pieejams.

Mūsu valsts likumdošana paredz, ka ikvienam CSDD uzskaitē esošam transportlīdzekliem, ar kuru piedalies ceļu satiksmē kā satiksmes dalībnieks, ir vajadzīga obligātā civiltiesiskā apdrošināšana jeb OCTA polise. Interneta vietnē Manapolise.lv vari iegādāties dažāda veida automašīnas un citu transportlīdzekļu apdrošināšanu – OCTA un KASKO -, kas aizsargās pret neplānotiem finanšu izdevumiem.

Lētāko apdrošināšanu OCTA meklē Manapolise.lv! Apdrošināšanas cenas veidošanas princips balstās gan uz apdrošināšanas ņemšanas periodu, gan uz automašīnas tehniskajiem lielumiem. Jo uz lielāku laiku to noformēsi, jo tev izdevīgāka tā būs. Kā viens no nozīmīgiem aspektiem ir arī Bonus-Malus jeb riska klase, kas parāda apdrošināšanas ņēmēja braukšanas vēsturi. Ar augstāku riska klasi ir lētākas polises (kopumā 17 riska klases), taču , izraisot ceļu satiksmes negadījumu, riska klase samazinās. OCTA polise aizsargā apdrošināšanas ņēmēju no neparedzētiem finanšu zaudējumiem, kas var rasties pret materiālu vai veselības zaudējumu izraisīšanu negadījumā iesaistītajām trešām personām. Polises darbības teritorija ir ne tikai Latvijā, bet visā Eiropas Savienības valstīs.

KASKO ir brīvprātīgā automašīnas īpašnieka apdrošināšana. KASKO iespējams pirkt teju visiem sauszemes transportlīdzekļiem: vieglajām un kravas automašīnām, motocikliem, autobusiem, traktortehnikai. Ar KASKO transportlīdzekļa īpašnieks būs pret dažādu risku radītajiem izdevumiem. Kā piemēram, stikla plīsums, vandalisms un ļaunprātīga citu personu darbība, dabas stihijas radītie postījumi, piemēram, vētras laikā uzkritis koks vai krusas laikā sabojāta transportlīdzekļa virsbūve. Šie ir daži no variantiem, kuru visus radušos zaudējumus sedz apdrošinātājs.

Bez tam mājaslapā Manapolise.lv ir iespēja pieteikt arī dzīvības, īpašuma, ceļojumu polisi, kas ir izdevīgi un vērtīgi. Arīdzan izmantot KASKO un OCTA kalkulatoru. OCTA un KASKO kalkulatorā pēc tev izdevīgāka varianta tiks piedāvāti kādi 8 apdrošināšanas piedāvājumi. Varēs izvēlēties tev labāko un stūrēt droši jau pēc 15 minūtēm! Ja vajadzīga papildus informācija, vērsies pie mājaslapas Manapolise.lv speciālistiem, kas tev konsultēs par apdrošināšanas iegādāšanās iespējām un atbilstošāko variantu.