aizdevumsJa nekavējoties nepieciešams naudas aizdevums, tomēr nevēlies uzrunāt kolēģus vai ģimeni, der ieskatīties nebanku aizdevēju pakalpojumos. VIA SMS ātrie kredīti internetā ar izdevīgiem noteikumiem un ērto klientu apkalpošanu operatīvi palīdzēs atrisināt Tavas īslaicīgās finanšu grūtības.

ViaSMS.lv pieejami operatīvi, izdevīgi un droši aizdevumi tiešsaistē jebkuriem dzīves apstākļiem. Ja parādījušies ģimenes budžetā neparedzēti tēriņi vai necerēta, patiesi laba pirkuma vai pakalpojuma iegāde, kam attiecīgajā brīdī nepietiek līdzekļu, noderēs VIA SMS aizdevumi līdz algas dienai. Šāds kredīts internetā sniedz iespējas saņemt summu līdz 500 € ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Ja noteiktu iemeslu dēļ ātrais kredīts noteiktajā termiņā tomēr nav samaksājams, atmaksas termiņu iespējams arī vienkārši paildzināt par attiecīgu pagarināšanas maksu (uz 7, 14 vai 30 dienām). Ja pēkšņi nepieciešamais aizdevums ir lielāks par 500 €, atbilstošāks šajā gadījumā būs VIA SMS naudas ātrais kredīts. Šis ātrais kredīts internetā piedāvā aizdevuma apmēru līdz pat tūkstoš piecsimt eiro uz apmaksas laiku no no trim līdz divpadsmit mēnešiem.

Atšķirībā no parastajiem banku aizdevumiem VIA SMS ātrie kredīti saņemami bez ieķīlājumiem, galvošanas vai informācijas no darba vietas. Aizdevums saņemams, vien piereģistrējoties ViaSMS.lv un noformējot prasīto informāciju. Vēlamie naudas resursi jau pus stundā pēc elektroniskā pieteikuma izvērtēšanas būs Tavā  kontā. VIA SMS priekšrocība ir arī pirmais kredīts bez maksas, tādējādi pirmajā kredīta ņemšanas reizē ikvienam piedāvājumā ir ātrais kredīts ar 0% tarifu. Klientiem pēc pirmreizējās aizņēmuma reizes tiek nodrošināts arī SMS kredīts jeb spēja pieprasīt ātro kredītu tikai ar īsziņas starpniecību. SMS kredīts būs vietā brīžos, kad ātrais kredīts internetā vajadzīgs īpaši steidzamā kārtā. Tai pat laikā jebkuru neskaidrību gadījumā droši izmanto iespēju vērsties pie VIA SMS izpalīdzīgajiem un profesionālajiem servisa konsultantiem, kas nekavēsies palīdzēt!

Pirms lēmuma par aizņemšanos uzmanīgi iepazīsties ar visu pieejamo informāciju – ar kredīta noteikumiem, procentu maksājumiem un vai naudas aizdevums nosaka vecuma ierobežojumus tā izsniegšanai. Laikus izvērtēt procentu likmes, perioda pagarināšanas samaksu un citus lielumus viegli iespējams ar praktiskajiem kalkulatoriem ViaSMS.lv lapā. Svarīgi ir arī uzmanīgi novērtēt savas budžeta iespējas, lai aizdevums attiecīgajā periodā bez problēmāmatdodams. Tāpat jāatceras, ka ātrie kredīti internetā ir piemēroti mirklīgu finanšu sarežģījumu risināšanai un aizdevumi nav paredzēti hipotekārā vai vēl kāda kredīta maksām, kā arī neapdomīgiem pirkumiem.

Kāpēc lai ļautu steidzamajiem tēriņiem pārvērst Tavu ikdienu? Ātrie kredīti internetā no VIA SMS būs piemērots palīgs negaidītās finanšu problēmās, kad nepieciešams naudas aizdevums. Bez tam ikvienam VIA SMS ir pieejams pirmais kredīts bez maksas, kā arī praktiskais līdzekļu pieprasīšanas serviss – SMS kredīts. Aizņemies atbildīgi no uzticama kredītdevēja!