Šobrīd kredīts ir kļuvis par vienu no iespējamajiem veidiem, ar ko atbalstu iespējams izmantot visādas dzīves iespējas par tām maksājot vēlāk. Savukārt, ātrais kredīts ir specifisks kredīta paveids, par ko vairāk iespējams uzzināt arī šajā rakstā.

Lēmums nebūs jāgaida ilgi

Savu vārdu ātrais kredīts ieguva no fakta, kādā ātrumā – salīdzinājumā ar parastajiem aizdevumiem – šāda veida kredīts parasti tiek izvērtēts un piešķirts. Kredītņēmējiem, kam ir tīra kredīta nomaksas vēsture, kredīti internetā kļūst saņemami pēc pāris darbību paveikšanas. Pie tam, ja klienta pieteikums tiek aizpildīta uzņēmuma darba dienas laikā, ātrais kredīts visdrīzāk tiks pārskaitīts uz aizņēmēja kontu vien pāris minūšu laikā. Vairāk uzzini šeit!

Esiet godprātīgs aizņēmējs

Noteikti atcerieties, ka ātrie kredīti internetā domāti vien tāda veida brīžiem, kad negaidīti jārisina īstermiņa jautājumi, jo it visi ātrie kredīti parasti ir tāpat arī ātri jāatdod. Tādēļ pirms aizņemieties nepieciešams apzināt to, vai:
līdz termiņam, kad kredīts jāatdod, gaidāmi simtprocentīgi ieņēmumi;
neradīsies kādi tēriņi, kas var sarežģīt kredīta atmaksāšanu;
vai ātrais kredīts tiks pieteikts vajadzībām atbilstošā apjomā.

Neprasīs galvotāju vai ķīlu

Pirms ātrais kredīts tiktu pieprasīts, būtu jāsaprot, vai Jūs atbilstat nepieciešamajiem nosacījumiem. Tā kā, aizdevēji, pie kuriem pieejami kredīti internetā, neprasīs ne galvotāju, ne ķīlu, tāpēc Jūsu finanšu stāvoklis būs vienīgais, pēc kā aizdevējs spēj izvērtēt Jūsu spēju kredītu atmaksāt. Tāpēc Jums nāksies:
iesniegt savus personas informāciju, t.sk. arī Jūsu personas kodu;
piekrist, ka par Jums tiek prasīta informācija no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras;
izpaust informāciju par Jūsu ikmēneša izdevumiem.

Aizskaitiet 1 centu no Jūsu bankas konta

Anketas ieniegšana nav vienīgā lieta, kas ir jāizdara vēl pirms kredīts tiek piešķirts – kredītdevējs lūgs vēl arī pārskaitīt tam 1 eirocentu. Šādā veidā gan tiks apstiprināta Jūsu personība, gan arī garantēsiet, ka kredītdevējam būs iesniegts Jūsu pareizais konta numurs, uz kuru pēc tam ātrais kredīts būs aizskaitīts. Savukārt atgriezti ātrie kredīti var būt no jebkura konta, vienīgi pareizi norādīt, kurš kredīts ar šo tiek nomaksāts.
Jebkurā gadījumā, vēl pirms tiks apsvērti jebkāda veida ātrie kredīti internetā, rūpīgi izvērtējiet savas iespējas kredītu samaksāt!