Vai Jums steidzami jāsameklē viesnīca, kā piedāvājumā ir apjomīgi banketi vai mūsdienīgas konferenču telpas? Vai varbūt gribat uzzināt, vai kādu viesnīcu piedāvājumos ietilpst, piemēram, vingrošana bērniem. Noskaidrojiet, pēc kā veiksmīgāk izvērtējamas viesnīcas, viesnīcu konferenču zāles un arī cita veida pakalpojumi!

KVALITATĪVAS VIESNĪCAS PIEDĀVĀS ARĪ VESELĪBAS ATJAUNOŠANU

Dažreiz viesnīca nav vien apmešanās vieta, bet spēj piedāvāt arī kaut ko īpašāku, kā piemēram, tur varētu būt nodrošināta grūtnieču vingrošana, vingrošana bērniem vai pieaugušajiem, un arī rehabilitācija. Kā piemēram, vingrošana bērniem tiek nodrošināta tāda veida viesnīcās, kur pieejami dažādi rehabilitācijas papildpakalpojumi. Lai noskaidrotu, vai viesnīca spēj piedāvāt tādas lietas kā vingrošana bērniem, piezvaniet viesnīcas recepcijai vai arī izpētiet tās mājaslapu.

Vairāk par vingrošanu lasi- https://www.baltvilla.lv/veselibas-centrs/sporta-centrs/nodarbibas/

VISPIRMS IZZINIET, KĀDS TIEŠI IR VIESNĪCAS RESTORĀNS

Viena no nozīmīgākajām viesnīcas daļām ir tās restorāns – gadījumā, ja restorāns ir prestižs, tas būs papildu plus jebkuram viesnīcas apmeklētājam. Tā kā restorāns parasti piedāvāk maltītes arī naktsmītnes klientiem, restorāna sniegums būs svarīgs jebkuram viesim. Uzziniet, kādas tieši atsauksmes ir izraisījis restorāns iepriekš un ko viesi pirms Jums ir teikuši par maltītēm, ko piedāvā viesnīca viesiem.

VIESNĪCU RESTORĀNU PAKALPOJUMU KLĀSTĀS IESPĒJAMS BŪS ARĪ LABI BANKETI

Banketi mēdz būt viens no tādiem papildpakalpojumiem, kuru piedāvā tāpat arī restorāns viesnīcā. Tomēr ne visur banketi ir standarta pakalpojums, tāpēc der sakomunicēt ar konkrēto restorānu, lai uzzinātu restorāna piedāvājumu. Varbūt viesnīca piedāvā vien restorāna pamata ēdienus, bet banketi restorānam būs izaicinājums. Kvalitatīvākie banketi katrā ziņā būs tajās viesnīcās, kas ar banketu rīkošanu nodarbojas bieži.

NOSKAIDROJIET, KĀDAS BŪS VIESNĪCAS KONFERENČU TELPAS

Daudzās viesnīcās būs noīrējamas konferenču telpas, taču svarīgi ir uzzināt to, vai konkrētās konferenču telpas būs piemērotas tieši Jūsu plānotā pasākuma koncepcijai. Gluži tāpat ir svarīgi noskaidrot, kāds aprīkojums ir pieejams un to vai konferenču telpas tiks pilnībā sagatavots Jūsu organizētā notikuma vajadzībām. Svarīgi ir arī tas, vai kafijas pauzi vai ēdienreizi pasākumam spēj nodrošināt viesnīcas restorāns, tā lai nebūtu uzkodas jāpasūta atsevišķi.

Ja Jūs redzat, ka atrastā viesnīca piedāvā Jums nepieciešamo – vai tas ir banketi un augstas klases restorāns, vai arī vingrošana bērniem ar SPA – nevilcinieties ar rezervēšanu!