Darba aizsardzība ir tāda tēma, kur var būt nepieciešama pieredzējušu profesionāļu palīdzība – tāds ir arī uzņēmums Fnserviss.lv, kas rūpēsies par to, lai Jūsu darbiniekiem būtu kvalitatīvs darba apģērbs, vienmēr tiek apdomāta vides aizsardzība un ikviens dūmu detektors Jūsu uzņēmuma telpās strādātu būtu darba kārtībā. Gadījumā, ja būsit Fnserviss.lv klients, darba inspekcija pie Jums nespēs atrast nekādus pārkāpumus.

DARBA APĢĒRBS IR SVARĪGS DARBA DROŠĪBAS ELEMENTS

Ja Jums kā darbadevējam ir svarīgi savi darba ņēmēji, darba aizsardzība ir augstā līmenī, t.sk. strādniekiem tiks dots piemērots darba apģērbs. Kā piemēram, darbojoties bīstamā vidē, drošs darba apģērbs ļaus aizsargāt strādnieku no satraumēšanās. Gluži tāpat vienmēr ir kādi darbi, kam nepieciešams darba apģērbs ar atstarojošiem elementiem, piem., darbojoties publiskā telpā diennakts tumšajā laikā. Droši var apgalvot, ka darba apģērbs ir pirmais solis uz droši paveiktu darba aizsardzību.Uzzini vairāk šeit!

PAT DARBA INSPEKCIJA VARĒS DOT AUGSTU VĒRTĒJUMU

Gadījumā, ja gribat, lai darba inspekcija Jum nevar sameklēt, par ko aizrādīt – par Jūsu uzņēmuma partneri ņemiet Fnserviss.lv. Fnserviss.lv var pilnveidot Jūsu uzņēmuma vidi, lai darba aizsardzība tiktu veikta atbilstoši visiem normatīvajiem aktiem. Tad, ja darba inspekcija griezīsies pie Jūsu uzņēmuma, Fnserviss.lv spēs būt Jūsu uzņēmuma oficiālais pārstāvis komunikācijā ar šo iestādi. Daba inspekcija nebiedēs tos, kas ir Fnserviss.lv klienti.

DŪMU DETEKTORS PALĪDZĒS JUSTIES PASARGĀTI

Fnserviss.lv būs arī ērts un pārredzams tiešsaistes portāls, kur varēs iegūt dažādas lietas, ar mērķi, lai gan darba aizsardzība, gan vides aizsardzība būtu augstākajā kvalitātē. Piem., šeit būs meklējami gan vairāki, gan tikai viens dūmu detektors, turklāt atrodams arī spilgts un dekoratīvs dūmu detektors, kas nebojās istabas kopējo interjeru. darba kārtībā esošs dūmu detektors ļaus jums laicīgi noskaidrot par negaidītiem sadūmojumiem un sargāt no bojājumiem Jūsu telpas.

PAT VIDES AIZSARDZĪBA BŪS FNSERVISS.LV LAUCIŅŠ

Svarīgs darbības apspekts uzņēmumiem, kas nodarbojas ar ražošanu vai pārvadājumiem ir arī vides aizsardzība, kas arī ir Fnserviss.lv ekspertīzes joma. Tiešsaistes mājaslapā būs pieejami vairāki absorbējošie materiāli, ar kuru palīdzību vides aizsardzība kļūst ievērojami vienkāršāka. Tieši šāda firma ir īstais palīgs, kā kompetencē ir gan ikdienas, gan neparedzēto brīžu vides aizdardzība.

Ienāciet portālā Fnserviss.lv, ja Jūsu uzņēmumam vajadzīgs dūmu detektors un darba apģērbs, kā arī tad, ja Jūs vēlaties saprast tādas jomas kā vides un darba aizsardzība!