naudas aizdevumi internetā vivus.lvJa īsā laikā vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, ieskaties Vivus.lv piedāvājumos!

Nebanku kredīti ir pasaulē plaši izplatīts, moderns finanšu sektora pakalpojums, kas paredzēts īstermiņa finanšu vajadzību risināšanai. Ātrie kredīti ir vajadzīgi situācijās, kad piemēram, saplīst tehnika un nekavējoties vajadzīgs remonts, rodas izdevība iegādāties kādu nepieciešamu preci par ļoti izdevīgu cenu, vai vienkārši līdz algai palicis nedaudz, bet nauda nepieciešama tieši šobrīd. Šādu neparedzamu, pat vitāli svarīgu dzīves situāciju ir daudz!

Vivus.lv ir uzticams un atbildīgs kredītdevējs. Kompānija ir Nebanku kredītdevēju asociācijas biedrs, kas nodrošina godīgu biznesa praksi un ētikas principus. Vivus.lv darbība ir balstīta uz Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitātes uzlabošanu, palielinot cilvēku drošības sajūtu par savu finansiālo stāvokli. Vivus.lv piedāvā ātros aizdevumus no 50 līdz 1500 eiro uz termiņu no 1 līdz 24 mēnešiem, kurus var ātri noformēt un saņemt naudu tūlīt. Lai saņemtu kredītu, klientam ir jābūt pastāvīgam LR iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Vivus.lv saviem klientiem piedāvā arī  izdevīgas procentu likmes!

Lai pieteiktos ātrajam Vivus.lv aizdevumam, vajadzīgs vien veikt pāris vienkāršas darbības, turklāt – tas viss notiek ātri un ērti, internetā. Šī ir iespēja sev nepieciešamo kredītu noformēt tikai dažu minūšu laikā, ietaupot ne vien laiku, bet arī finanses! Lai saņemtu aizdevumu, vispirms vajadzīgs veikt reģistrāciju Vivus.lv mājas lapā, nepieciešama arī profila apstiprināšana . Kad tas paveikts, atliek tikai pieteikties kredītam.

Jāpiebilst, ka pie aizdevuma pieteikuma izskatīšanas tiks ņemti vērā vairāki faktori- piemēram, kredītvēsture, ienākumu līmenis, kā arī sadarbības ilgums. Lai būtu drošs, ka saņemsi vēlamo aizdevumu, aizdevuma prasītājam jābūt ar pozitīvu kredītvēsturi, kā arī ar pieteikamu ienākumu līmeni, kas ļaus atmaksāt kredītu. Svarīgi arī ņemt vērā, ka, aizņemoties pirmo reizi, maksimālā aizdevuma summa būs mazāka nekā tad, ja aizņemsies atkārtoti.

Vivus.lv klientiem tiek nodrošinātas plašas aizdevumu atmaksas iespējas: var atmaksāt gan internetā, gan jebkurā pasaules bankā, gan vairākās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Bet, ja gadās sarežģījumi un nevari aizdevumu atmaksāt termiņā, nav jāuztraucas, jo iespējams pagarināt atmaksas termiņu. Vivus.lv saprot, ka katrs no mums var nonākt finansiālās grūtībās, tāpēc piedāvā iespēju atlikt ikmēneša maksājumu .

Naudas aizdevums internetā vivus.lv!