Veselības fabrikaVai Jūs atminaties savas sākumskolas, pamatskolas un vidusskolas gaitas? Kāpēc tajos laikos fitnesa klubi starp Jūsu vienaudžiem bija mazāk aktuāli? Jo visbiežāk skolas, kā obligātas, iekļāva arī sporta nodarbības vismaz 2 – 3 reizes nedēļā.

Bet ko darīt, kad vidusskola absolvēta, un Jūs esat pilna laika students vai darbinieks, vai abi, kad par laika un vietas ieplānošanu fiziskām aktivitātēm jādomā pašam? Vispretimnākošākā atbilde un ērtākais variants ir fitnesa klubi, kur varat izmantot vairākus sporta trenažierus un profesionālus trenerus, kuri nodrošina plašu klāstu ar fitnesa nodarbībām, kas paredzētas dažādām muskuļu grupām un veselību stimulējošām vajadzībām. Mūsdienās treniņi pieejami jekbādos laikapstākļos un sezonās, tāpēc vienīgais, kas jāsaprot, ir, cik bieži sportosiet?

 ĀBOLS IK DIENAS VAI 7 ĀBOLI NEDĒĻAS BEIGĀS?

Kā Jums šķiet, vai ir atšķirība starp 7 ābolu apēšanu nedēļas pēdējā dienā un 7 ābolu apēšanu nedēļas laikā, ēdot pa vienam ābolam dienā? Ir, un identisks princips attiecas arī uz sportošanas regularitātes un intensitātes savstarpējo attiecību. Tā iemesla dēļ sporta kluba abonements ir noderīgākais ieguldījums, kad tiek apmeklēts fitnesa centrs. Jāsaprot, ka fitnesa klubi parasti nozīmē lielas telpas, līdz ar to arī lielas izmaksas, lai fitnesa klubi bez ilgstoša pārtraukuma būtu piejami, tādējādi garantējot Jums iespēju jebkurā dienas laikā doties uz treniņiem. Tāpēc fitnesa klubi mēdz piekopt tādu cenu sadalījumu, kur sporta kluba abonements ir krietni izdevīgāks, nekā vienreizīgi apmeklējumi. Turklāt, sporta kluba abonements strādā kā lielisks motivators un neatlaidības atgādinātājs, jo ir grēks izlaist sportošanas dienas, ja sporta klubs jau ir apmaksāts mēnesi uz priekšu. Kad esat apņēmušies iekļaut stundas ikdienas rutīnā, lai pienācīgi izsvīstu un izlādētos, ir jāizdomā, kurš sporta centrs ir atbilstošākā tieši Jums.

KUR AKTĪVI ATPŪSTIES?

Neatkarīgi no tā vai esiet ilggadējs sportists vai arī tikai plānojat sportiska dzīvesveida uzturēšanu, ir vērts ierasties kādreizējā VEF fabrikas ēkā, kur šobrīd bāzējas sporta klubs Veselības Fabrika. Ņemot vērā, ka Veselības fabrika ir sporta klubs, kas ir iekārtots plašās telpās, šis fitnesa centrs nesagādās burzmas sajūtu arī aktīvākajās stundās – vakarpusē pēc pulsktens pieciem. Fitnesa centrs Veselības fabrika strādā katru dienu. Darba dienās sporta klubs darbojas laikā no 7:00 – 22:00 un brīvdienās Veselības fabrika fitnesa centrs gaidīs Jūs laikā no 09:00 – 21:00. Veselības fabrika ir fitnesa centrs, kurā varēsiet izvēlēties starp vairākiem nodarbību veidiem un norises laikiem, kas paredzēti dažādai fiziskajai sagatavotībai. Sporta klubs nodarbina ne tikai trennerus, bet arī administrācijas darbiniekus, pie kuriem vēlams vērsties, sazinoties pa tel.nr. 67887188, 27887188 vai e-pastā info@vfabrika.lv. Saņemiet plašāku informāciju interneta vietnē www.vfabrika.lv.