focus.lv ziņas internetāNozīmīgākos notikumus par pasaulē notiekušo visērtāk iepazīt, izlasot jaunumus internetā. Iedzīvotāju informēšanai valstī ir atvēries jauns ziņu portāls Focus.lv.

Ziņu portāls Focus.lv ļauj uzzināt visu aktuālo par sabiedrības jaunumiem, tehnoloģijām, biznesu, sporta notikumiem, auto, dzīvi un daudzām citām interesantām tēmām gan par notiekošo Latvijā, gan pasaulē. Focus.lv ir jauns neatkarīgs un autonoms jaunumu portāls.  Atšķirībā no citiem valsts ziņu portāliem, Focus.lv savai publikai sniedz tikai vispusīgu saturu, koncentrējot uzmanību galvenokārt uz nozīmīgākajiem un konkrētajā brīdī zīmīgākajiem notikumiem.  Izvirzīto mērķi arī ataino portāla nosaukums “Focus.lv”, kas ir gluži kā lēca, kas tver un koncentrē galvenos jaunumus, lai atspoguļotu tos lasītājiem. Ja ikdienā mēdzat lasīt ziņas online, portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz brīdim, kad Latvijā notiks eiro ieviešana ir atlicis vien neilgs laiks. Jau tagad bankas mudina ikvienu mainīt neiztērēto skaidro naudu pret eiro, lai gadu mijā nerastos problēmas un nevajadzētu gaidīt rindās bankās tikai, lai nomainītu valūtu. Sākot ar 2014.gadu janvārī vēl pastāvēs iespēja maksāt latos, tomēr labāk skaidro naudu visērtāk ir nomainīt tieši tagad vai pārskaitīt to uz bankas kontu, kurā nauda tiks konvertēta uz eiro automātiski.  Daudz aktuālas informācijas par to kā norisināsies eiro ieviešana var uzzināt portālā Focus.lv tieši tam paredzētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

21.novembris, kad Zolitūde piedzīvoja vēl neredzētu traģēdiju, kurā dzīvības pazaudēja 54 cilvēki un daudzi tika nogādāti slimnīcās ar bīstamām traumām, plaši tika atspoguļota kā Latvijas, tā ārvalstu medijos.  Lai šādi notikumi vairs nenotiktu, Latvijā daudz lielāka uzmanība tiek vērsta uz ēku (īpaši lielveikalu) konstrukcijām un arī iedzīvotāji tiek aicināti dalīties savos novērojumos. Aktualitātes par izmeklēšanas gaitu iespējams izlasīt ziņu portālā Focus.lv ( http://www.focus.lv/ ). Portālā iespējams izlasīt arī par cita veida aktualitātēm – gan par biznesu, gan finansēm, turklāt daudz plašākos un informatīvākos ziņu rakstos nekā citur.