olipmiskās spēlesEsi svaigāko ziņu plūsmā un kļūsti par vienu no pirmajiem, kas tās uzzina! Ja tevi saista jaunāko notikumu Pasaulē un Latvijā izzināšana, apmeklē kvalitatīvu un operatīvu plašsaziņas līdzekli. Ziņu portālā aktuālās ziņas tādās nozarēs, kā piemēram, IT zinātnē, sporta nozarē, mākslā, kā arī sadzīvē.

JAUNUMI SPORTA NOZARĒ UN OLIMPISKO SPĒĻU TURNĪROS

Ja esi sporta cienītājs un aizrauj fakti par un ap sportu, iecienītāko sportistu un viņu treneru cīņas, kā arī gūtās uzvaras – šo visu vari meklēt ziņu portāla sadaļā “Sports”.

Lasi aizraujošus rakstus par sportistu veikumu, karjeras augstumiem un neveiksmēm, kā arī viņu gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās spēles ir pasaules mēroga lielākās starptautiskās sporta sacīkstes, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši sacenšas par medaļām un rekordiem. Olimpisko spēļu laikā nereti tiek izcīnīti pasaules un individuālie rekordi.

Sporta ziņu sadaļā gan par disciplīnu līderiem, pasaulē jau iepazītu sportistu veikumu, rekordiem, gan par mūsu valsts sportistu cīņām un triumfiem.

 ZIŅAS AUTO FANIEM

Autobraucējiem un entuziastiem interesējošas un saistošas ziņas, kas apkopotas no pasaules un lokālajiem jaunumiem auto nozarē. Atrodi informāciju par jaunākajiem auto, auto skatēm un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas stils atbilstoši laikapstākļiem u.c. ar braukšanu un auto līdzīgām tematiem.

Te tu atradīsi ne tikai izzinošu un pamācošu ziņu apskatu, bet arī izklaides ziņas.

LAIKA PROGNOZES 24/7

Lai zinātu, kādi laikapstākļi iespējami brīvdienās, apskati laika ziņas!

Izvērsta informācija par laikapstākļiem, nokrišņu daudzumu utt. Latvijas galvaspilsētā un lielākajās pilsētās visu nedēļu. Seko līdzi precizētai laika prognozei un saplāno brīvdienas, atvaļinājuma laiku attiecīgi paredzamajiem laikapstākļiem, tai skaitā vēja ātrumu un virzienu, nokrišņu daudzumu u.c.

Vai diena būs bez nokrišņiem, vai tomēr debesīs būs mākoņi, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā būs norādīts mākoņu segas daudzums.

Ja vēlies sekot līdzi jaunumiem sportā, un pasaulē ienāc Focus.lv!