Soci-2014-Latvija-focus.lv zinu portalsPar sportistu sasniegtām uzvarām, zaudētajām cīņām un attīstību – viss interesantais sporta cienītājiem vienotā sporta ziņu sadaļā.

Soči 2014, Vasaras Olimpiskās spēles – sporta faniem saistoši notikumi par sportistu gatavošanos un pasaules valstu pārstāvju varbūtībām izcīnīt godalgotas vietas. Olimpiskās spēles norisinās reizi četros gados, un sacensības ir kļuvušas par nozīmīgu sportistu olimpiādi. Uz tām viņi cenšas nokļūt visu karjeras laiku. Tās ir vislielākās sacensības, tādēļ sportisti ir mērķēti realizēt savas izaugsmes zenītu un gūt pārliecinošu uzvaru savā noteiktajā disciplīnā. Šajās sacīkstēs sportisti bieži vien pārspēj personiskos un pasaules rekordus.

Sporta ziņu sadaļā gan par disciplīnu līderiem, pasaulē jau populāru sportistu sasniegumiem, labākajiem rezultātiem, gan par Latvijas labāko sportistu cīņām un uzvarām.

ZIŅAS AUTO ENTUZIASTIEM

Autobraucējiem un entuziastiem noderīgas un aizraujošas ziņas, kas apkopotas no globālajiem un lokālajiem jaunumiem auto jomā. Auto ziņu galvenā būtība ir informēt sabiedrību par izmaiņām, novitātēm un aktuālo informāciju auto nozarē un transporta tematos.

Auto ziņās tu atradīsi ne tikai informējošu un izglītojošu ziņu materiālu, bet arī izklaides ziņas.

PAR LAIKU, KAS GAIDĀMS ŠODIEN UN NĀKAMAJĀS DIENĀS

Lai būtu informēts par iespējamiem laikapstākļiem, apskati laika prognozi nākamajām dienām.

Noderīga informācija par laika ziņām, nokrišņu daudzumu u.tml. Rīgā un lielākajās pilsētās 24/7. Seko līdzi detalizētajai laika prognozei un izplāno brīvdienas, atvaļinājuma dienas tieši paredzamajiem laikapstākļiem, tai skaitā nokrišņu daudzumu, vēja virzienu un ātrumu u.c.

Detalizētajā laika prognožu sadaļā atradīsi arī tādu aktuālu informāciju kā mākoņu segas daudzums. Uz to varēsi balstīties, organizējot atpūtu pie dabas un zinot, vai plānotā diena plānojas būt bez nokrišņiem vai lielākoties mākoņaina.