žogi - sētas tvora.lvTiem, kam svarīgs ir žoga jautājums, ieskatieties Tvora.lv sniegtos piedāvajumus. Tas ir firma, kas klientiem piedāvā labas kvalitātes un izdevīgus dārza sētu un klasiskas koka žogu risinājumus pēc ikviena klienta personīgajām vēlmēm. Mājaslapā Tvora.lv jūs varat sameklēt koka sētas, bloku risinājumus, metāla u.c. sētu risinājumus, ko firmas profesionāļi izveidos precīzi jūsu privātteritorijas vai pagalma apmēram .

Uzņēmuma “Tvora” speciālisti piedāvā atšķirīgu tipa žogu izgatavošanu un montēšanu.

– Skandināvu stila akmens žogi, ko ir iespējams konstruēt gan kā žogu paneļus, gan stabu vai atbalsta sienas formā metāliskam vai koka žogam.

– Metāla sētas veidošanā tiek izmantoti cinka pārklājuma metāla profili, kas sniedz sētai ilgu ekspluatācijas periodu. To piestiprina uz betona plaknes, tādēļ lieliski izskatītos ar akmens žoga elementi.

– Klasiska koka žogs privātmājai, klusā rajona birojam, izglītības iestādēmun citām ēkām no augstvērtīgas priedes koksnes . Izvēloties šo variantu, jūs varat izraudzīties dēlīšu pozīciju – vertikālā vai horizontālā novietojumā.

Ganību, pļavas zonas iežogošanai ļoti ieteicams risinājums PVC jeb plastmasas tipa žogs. Tā uzstādīšana ir ļoti vienkārša, tai skaitā naudas izmaksas zemas. Plastmasas žogs nepakļaujas ārējo apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei un spēj saglabāt labu vizuālo izskatu pat 50 gadu garumā. Tvora.lv mājaslapā jūs varat izraudzīties iežogojumus lielākām teritorijām – metāla stiepļu žogus. Metāla žogi labi piemēroti teritorijas pasargāšanai no lieliem dzīvniekiem un nepiederošām personām.

Uzņēmums “Tvora” specializējies ne tikai sētu ražošanā un montēšanā, bet arī vairāku veidu vārtu sistēmu izveidē, kas tiek pielāgoti katra klienta nepieciešamībai. Izvēlē automātiskie, bīdāmie un veramie sētas iebraucamie iebraucamie vārti un to sistēmas, kā arī mazie sētas vārtiņi. Tvora.lv speciālisti izgatavo akmens puķupodus, dārza labiekārtošanas darbus, kas paspilgtina dārza interjeru un privātīpašumam rada eleganci. Interesējieties par izdevīgiem un optimāliem sētas variantiem Tvora.lv – žogu izstrādāšana, uzstādīšana pēc individuāla pasūtījuma!